Batıkent Samsung Servisi

Batıkent Samsung Servisi 1Samsung teknoloji devi olarak bilinen firmalardan biridir. Son dönemde sıklıkla yeni modellerini piyasaya sürdüğü klima modelleri için enerji tasarrufu sağlayan özellikteki tipleri oldukça sık kullanılmaktadır. Ürünler evlerde ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir şekilde dizayn edilmişlerdir ve ürün kurulumu samsung servisleri tarafından yapılabilmektedir.

Ankara’da yaygın servis ağı bulunan samsung için bulunduğunuz adrese göre çağrı yapılan ekiplerden sizin adresinize en yakın olanı yola çıkmakta ve gerekli olabilecek malzeme ve yedek parçalar ile sizleri ziyaret etmektedir.

Batıkent samsung servisi dilediğiniz zaman merak ettiğiniz soruları yanıtlamak ve sizlere uzaktan destek verebilmek için de hazır bulunmaktadır. Batıkent samsung servisi tüm klimalar için arızalar, montaj ve söküm işlemleri yapmakta ve garantili olarak da onarım işlemleri yapmaktadır.

Servis ekiplerinin yapmış olduğu işlemler arasında klimaların dış ünite montajı, kimyasal temizlik işlemleri, klimanın sıcaklık değerlerinin ayarlanması, kompresör kontrolü ve değişimlerinin yapılması, elektronik kartların onarımı ve yenilenmesi, filtre temizliği işlemleri ve gaz kaçakları kontrolü yapılmaktadır. Servislere direkt ulaşım sağlamak için web sitelerinde bulunan telefon numaraları kullanılabilmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!