Batıkent Siemens Servisi

Siemens Servisi

Sürekli çalışan mekanik cihazların belirli periyotlar halinde bakımının yapılması uzun yıllar aynı kalite ile çalışmalarını sağlayacaktır. Özellikle klima cihazları iklimlendirme görevinin yanında ortamdaki kir ve toz zerreciklerini de tamamlamaktadır. Bu da filtrelerinin düzenli olarak temizlenme sorununu ortaya çıkarıyor.

Düzenli bakım yapılmadığında cihazınız faydadan çok zarar vermeye başlayacaktır. Bu alanda Batıkent Siemens servisi hizmetleri ile cihazınızın A’dan Z’ye tek tek temizlenmesi ve kontrolünün yapılmasının ardından teslim edilmesi söz konusudur. Aynı durum kombi cihazları içinde söz konusudur. Tasarruf edebilmek amacı ile petekleri dışarı çıkarken kapatmak ya da bazı petekleri hiç kullanmamak yerine düzenli bakımlarının yapılması ile cihazların performansları çok daha üst seviyede olabilir. Özellikle şofben cihazlarda elektrik aksamları üzerinde sorunlar olabilir.

Alanında uzman teknik destek ekiplerimiz tarafından Batıkent Siemens servisi olarak kaliteli ve sorunsuz hizmetler sunulmaktadır. Sadece bu cihazlarda değil, sürekli su akıtan çamaşır makinesi, soğutma yapmayan ve gürültülü çalışan buzdolabı, bulaşıkları temiz yıkamayan ya da başlatma ışığı yandığı halde yıkama yapmayan bulaşık makinesi için teknik destek servisimizden garantili ve kaliteli destek alabilirsiniz.