Batıkent Siemens Servisi

Batıkent Siemens Servisi 1Batıkent Siemens servisi sayesinde Siemens markalı ürünlerinizin her türlü işlemlerini yaptırabilir ve dilediğiniz zaman servis yardımı alabilirsiniz.

Sizler için her gün ve günün her saati çalışan profesyonel ekibimiz; daha iyi bir hizmet verebilmek için aynı zamanda sertifikalı eğitim almıştır. Bulaşık makinesibuzdolabıçamaşır makinesitelevizyonklimaşofben gibi birçok Siemens markalı cihazın tamir, bakım, parça değişimi gibi işlemlerini kolaylıkla Batıkent Siemens servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Sizler için yedek parça stoğu bulunduran Batıkent Siemens servisi sayesinde cihazlarınızda orijinal parçaların değişimini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda oldukça hesaplı bir şekilde satın alabileceğiniz bu parçaların montajını da yaptırabilirsiniz.

Kombilerin bulunmadığı evlerde özelliklerde banyolarda kullanılan şofbenler son derece basit ve kullanışlı cihazlardandır. Elektrik ve buharın aynı anda bulunduğu banyolarda şofbenler belli bir süre sonra arızalanmaktadır.

Bu gibi durumlarda elle müdahale son derece tehlikeli olabilir. Bu yüzden Batıkent Siemens servisi ile iletişime geçmek ve profesyonel bir şekilde yardım almak en doğru karar olacaktır.

Her evin vazgeçilmezi haline gelmiş televizyonlar; fazla kullanım sonucu arızalanabilirler. Siemens markalı televizyonunuzun arızalanması durumunda bizler ile günü her saati iletişime geçebilirsiniz.

Arıza test cihazı ile televizyonunuzun arızasının kontrolünü sağlayan Batıkent Siemens servisi aynı zamanda masraf bilgilendirmesi de yapmaktadır. Aynı zamanda Batıkent Siemens servisi ile televizyonunuzda parça değişim işlemleri de yaptırabilirsiniz.

Klimalar aynı kombiler gibi belli rutin bakımlara ihtiyaç duyarlar. En önemli bakımlardan biri de klimanızda gaz dolumudur. Ancak Siemens klimalarınızda gaz dolumunda kaliteli gaz kullanılması son derece önemlidir.

Kalitesiz gaz dolumu yapılması cihazınızın zarar görmesine ve hatta çöp haline gelmesine sebep olabilmektedir. Bu sebepler klimalarınızın gaz dolumunu Batıkent Siemens servisi ekibine doldurtabilir ve sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Buzdolapları her mevsimin kendine has yiyeceklerini dondurup, daha sonra yiyebilmemizi sağlayan en önemli elektronik cihazlardan biridir. Sevdiğimiz yiyeceklerin bulunduğu buzdolaplarında yapılan en büyük hatalardan biri kapağın uzun süre açık kalmasıdır.

Batıkent Siemens servisi ekibine göre buzdolabınızdan bir şey alırken biraz daha hızlı davranmanız buzdolabınızın verimi için çok daha iyi olacaktır.

Ancak herhangi bir arıza ya da verimli kullanımın azalması durumunda Batıkent Siemens servisi ile de iletişime geçebilir ve bu problemlerin çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Çamaşır makineleri sayesinde çocuğunuzun eşyalarını sıcak ve hijyenik bir şekilde el değmeden yıkayabilirsiniz. Ancak fazla kullanım sebebiyle ortaya çıkan makinenin fazla ses çıkarıp, hareket ederek çalışması amortisörlerinin bozulduğu anlamına gelmektedir. Batıkent Siemens servisi ile iletişime geçerek amostisörlerin tamirini ya da değişimini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Mutfağın en çok kullanılan cihazlarından olan bulaşık makinelerini kullanmadan önce aşırı yağlı ya da birikintili olan bulaşıklarınızı sudan geçirmeniz gerekmektedir. Yemek artıkları makinenin filtresinin tıkanmasına sebep olabilmektedir. Ancak Batıkent Siemens servisi ile filtre değişimi ya da temizliği sağlayabilir ve aynı verimle makinenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sürekli çalışan mekanik cihazların belirli periyotlar halinde bakımının yapılması uzun yıllar aynı kalite ile çalışmalarını sağlayacaktır. Özellikle klima cihazları iklimlendirme görevinin yanında ortamdaki kir ve toz zerreciklerini de tamamlamaktadır. Bu da filtrelerinin düzenli olarak temizlenme sorununu ortaya çıkarıyor.

Düzenli bakım yapılmadığında cihazınız faydadan çok zarar vermeye başlayacaktır. Bu alanda Batıkent Siemens servisi hizmetleri ile cihazınızın A’dan Z’ye tek tek temizlenmesi ve kontrolünün yapılmasının ardından teslim edilmesi söz konusudur.

Aynı durum kombi cihazları içinde söz konusudur. Tasarruf edebilmek amacı ile petekleri dışarı çıkarken kapatmak ya da bazı petekleri hiç kullanmamak yerine düzenli bakımlarının yapılması ile cihazların performansları çok daha üst seviyede olabilir. Özellikle şofben cihazlarda elektrik aksamları üzerinde sorunlar olabilir.

Alanında uzman teknik destek ekiplerimiz tarafından Batıkent Siemens servisi olarak kaliteli ve sorunsuz hizmetler sunulmaktadır. Sadece bu cihazlarda değil, sürekli su akıtan çamaşır makinesi, soğutma yapmayan ve gürültülü çalışan buzdolabı, bulaşıkları temiz yıkamayan ya da başlatma ışığı yandığı halde yıkama yapmayan bulaşık makinesi için teknik destek servisimizden garantili ve kaliteli destek alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!