Batıkent Vaillant Servisi

Batıkent Vaillant Servisi 1Batıkent Vaillant Servisi teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanarak çalışan, risk almayı sevmeyen, tamamladığı tüm tamiratlarında onarımlarında ve montajlarında yaptığı işten emin olan ve bu gönül rahatlığı ile kombi şofben ve klima cihazlarınıza hızlı ekonomik ve garanti çerçevesinde müdahalelerde bulunan, tamirat sektörünün deneyimli ve ihtisas sahibi bir servisidir. Vaillant ürünleriniz kolay kolay bozulmaz. Ama gereken zamanlarda bakım gereksinizmi doğar.

Batıkent Vaillant Servisi bakım ve montaj işlerinizi, ayrıca tamiratlarınızı kusursuz müdahalede bulunarak ve Vaillant fabrikasının üretimi olan tamamen orjinal yedek parçalar ile gerçekleştirir. İlk günkü yapısını bozmamak için siz de Vaillant markası taşıyan bütün dayanıklı tüketim mallarınızı servisimize onartınız.

Tehlike arz etmeyen, sorunsuz ve ekonomik kullanımın yanı sıra sık sık değiştiremediğimiz ürünlerin bizimle beraber daha uzun yıllar olması için mutlaka orjinal parça kullanan Batıkent Vaillant Servisi gibi hizmet noktaları ile çalışınız. Kombi klima şofben kazan sistemleri brulör gibi ürünlerinizin en hızlı servisi olarak Batıkent bölgesinde uzun yıllardır görev yapmaktayız. Rakip firmalarla her konuda farklı bir anlayış içerisinde olan şirketimiz tüm enerjisini ve dikkatini müşterilerinin memnuniyeti için sarf etmektedir.

Şofben ve kombi bakımlarınızı her sene tekrarlatmanızda büyük fayda var. Küçük maliyetlerle gerçekleşen bu müdahaleler emniyetiniz için olduğu kadar aile bütceniz için de önem arz eder. Ayarsız, bakımsız ve gözden geçirilmemiş bir kombi cihazı anormal gaz sarfiyatında bulunur. Bunun yanı sıra yanan o kadar gazın sonucunda elde edeceğiniz ısı verimi de düşük ve kalitesiz olur. Batıkent Vaillant Servisi kombi ve şofben bakımlarınızda gereken tüm incelemeyi ve temizliği yaparak ayarlarını da istenen konuma getirir ve minimum sarfiyat ile maksimum ısı elde etmenizi sağlar.

Batıkent Vaillant Servisi klima işleriniz için de destek alarak iş yaptıracağınız bir merkezdir. Vaillant klima iç ve dış ünitelerinizi özel kimyasal sıvılarla temizleyecek olan teknisyenlerimiz gazınızı da kontrol edecektir. Filitrelerin yıkanıp dezenfekte edildikten sonra yerine takılması ile elektronik aksamın kontrolü yapılacak ve en sonunda klimanız test edilerek çalışır durumda sizlere teslim edilecektir. Batıkent Vaillant Servisi çatısı altında görev yapan personellerimiz klima montaj – demontajı gibi ağır işcilik isteyen durumlarda da sizlerin yanındadır. Vaillant kullacısı binlerce müşterilerimizden biri olan sizleri de servis ihtiyacınız olduğunda aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Batıkent Vaillant Servisi ile Vaillant marka kombi ve şofbenleriniz daima garanti altında, daima etkili performans sergiliyor. Alanında uzman Vaillant teknisyenlerimiz ile yıllardır olduğu gibi Batıkent sakinlerine garantili hizmet sunmaya devam ediyoruz. Kombi ve şofbenler pek çok elektronik parça ve aksamı bulunan günün her saati ısı ve sıcak su ihtiyacını karşılayan kullanışlı cihazlardır.

Kombi ve şofbenler ancak yıllık bakımları dahilinde istediğiniz performansta bir verim sağlarlar. Batıkent sakinleri için yılın 365 günü kombi ve şofben bakım işlemlerini yürütmekteyiz. Batıkent Vaillant Servisi olarak Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak cihazlara gerekli tüm kontrolleri sağlamaktayız.

Ankara ilimizin en köklü Vaillant bakım onarım birimi olarak donanımlı bir atölyemiz bulunmaktadır. Bu atölyede kombi ya da şofben modeliniz ne olursa olsun markası Vaillant olduğu sürece tüm orijinal yedek parçayı temin etmekte ve montajını gerçekleştirmekteyiz. Gezici servis araçlarımız ile hareket ettiğimizden Batıkent Vaillant Servisi teknisyenlerimiz sizlere hiçbir şekilde zaman kaybı yaşatmıyor. Dilerseniz bulunduğunuz yerde, dilerseniz donanımlı atölyemizde cihazlarınızın tüm bakım ve onarım işlemleri profesyonel bir şekilde yapılıyor.

Kombi ve şofbenler ile ilgili farklı arıza kayıtları gün içerisinde elimize ulaşabiliyor. Kombiler gaz ile çalıştıklarından bazı durumlarda gaz kaçağı ortaya çıkabilir. Gaz kaçağının ortaya çıkma nedenleri arasında bağlantıdaki sorunlar, vanalardaki sorunlar ya da gaz valfindeki arıza sayılabilir. Eğer burnunuza çiğ gaz kokusu geliyor ise bu muhtemelen dışarı atılamayan yanmış gaz ortama yayılmış demektir.

Eğer burnunuza gaz kokusu geliyor ise kapı ve pencereleri açarak ortamı havalandırmalısınız. Gaz vanalarını kapatın, elektrikli cihazları hiçbir suretle çalıştırmayın. Fişleri çekmeyin ya da takmayın, dairenin zilini kesinlikle çalmayın. Telefon ve asansörü de kullanmayın. Alo 187’yi arayarak böyle bir durumda yardım alabilirsiniz.

Kombinizde gaz kaçağı olmaması adına cihazınızın aksamlarının kontrollerini mutlaka yaptırmalısınız. Batıkent Vaillant Servisi olarak yıllık bakımlar çerçevesinde Vaillant marka kombinizin tüm parça ve aksamları kontrolden geçirilmektedir. Bu anlamda gaz ile alakalı tüm parçalar da kontrol edilecek ve herhangi bir sızıntı olmaması adına gerekli tedbirler alınacaktır.

Kombiler gibi Vaillant markasının sıcak su adına kullanılan bir diğer kaliteli cihazları şofbenlerdir. Şofbenlerin de yıllık bakımlarının yaptırılması unutulmamalıdır. Şofbenin su alamaması ile ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkabiliyor.

Su diyafram çanağındaki ringin bozulması ile su sorunu yaşayabilirsiniz. Ventil mili sıkışmış ise böyle bir durumla karşılaşmak yine mümkündür. Mil geri gelmiyor ve basılı kalmıştır. Sürekli yanar vaziyette görülebilir. Bunun mutlaka düzeltilmesi gerekir. Bu konuda Batıkent Vaillant Servisi uzman teknisyenlerimiz gerekli müdahalelerde bulunacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!