Batıkent Vestel Servisi

Vestel Servisi

Ankara`nın Batıkent semtinde klima, şofben, buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşya ve elektronik eşyalarınız için hizmet veren servis hizmetleri bulunuyor. Elektronik ürünler evlerdeki temel ihtiyaçlardandır. Bu ürünler bazen çeşitli şekillerde arıza verebilir. Tüm elektronik eşyalarınızın arıza, bakım ve montaj işlemleri için Batıkent Vestel servisi hizmetinizdedir.

 Klima Montaj İşlemleri

Teknik elemanlar tarafından klima için doğru keşif ve uygun montaj işlemi yapılır. Sizlerde evinizde klimanızdan en iyi şekilde verim alabilirsiniz. Ayrıca klimanızın gaz kaçağı problemine çözüm bulunduğu gibi, iç ve dış ünite için uygun olarak nakil ve yer değişikliği işlemi de yapılıyor. Klimanız için orjinal parça ve gaz kullanımı sağlanıyor. Ürününüzün kapasitör arızası tespiti yapılarak tamirat ve değişimi gerçekleştirilir. Montajlama yapılan binalarda dış ünite sökümü ve takma işlemlerinin yanı sıra klima kart tamiri ve değişimi de yapılıyor. Amaç, sizin için ortama zarar vermeden temiz bir şekilde tüm işlemleri gerçekleştirmektir. Sıcak havalarda terli olarak aniden odaya girildiğinde uygun olmayan klima derecesi çeşitli kas ağrılarına ve grip gibi sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Bu yüzden odanız için uygun olan ortam soğutma seviyesinin insan sağlığı için 22 derece olması gerekiyor.

 Tüm Beyaz Eşya Arızalarına Çözüm

Siz değerli müşteriler için Batıkent Vestel servisi 7/24 hizmetinizdedir. Tüm beyaz eşya parça değişimi ve işçilikte 1 yıl garanti veriliyor. Sizde kaliteli hizmet anlayışından faydalanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.