Batıkent Vestel Servisi

Batıkent Vestel Servisi 1Batıkent Vestel Servisi bünyesinde Ankara`nın Batıkent semtinde klimaşofben, buzdolabıçamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşya ve elektronik eşyalarınız için kaliteli hizmet veren servis birimi bulunuyor. Elektronik ürünler evlerdeki temel ihtiyaçlardandır. Bu ürünler bazen çeşitli şekillerde arıza verebilir. Tüm elektronik eşyalarınızın arıza, bakım ve montaj işlemleri için Batıkent Vestel servisi hizmetinizdedir.

Teknik elemanlar tarafından klima için doğru keşif ve uygun montaj işlemi yapılır. Sizlerde evinizde klimanızdan en iyi şekilde verim alabilirsiniz. Ayrıca klimanızın gaz kaçağı problemine çözüm bulunduğu gibi, iç ve dış ünite için uygun olarak nakil ve yer değişikliği işlemi de yapılıyor.

Klimanız için orjinal parça ve gaz kullanımı sağlanıyor. Ürününüzün kapasitör arızası tespiti yapılarak tamirat ve değişimi gerçekleştirilir. Montajlama yapılan binalarda dış ünite sökümü ve takma işlemlerinin yanı sıra klima kart tamiri ve değişimi de yapılıyor. Amaç, sizin için ortama zarar vermeden temiz bir şekilde tüm işlemleri gerçekleştirmektir.

Sıcak havalarda terli olarak aniden odaya girildiğinde uygun olmayan klima derecesi çeşitli kas ağrılarına ve grip gibi sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Bu yüzden odanız için uygun olan ortam soğutma seviyesinin insan sağlığı için 22 derece olması gerekiyor.

Siz değerli müşteriler için Batıkent Vestel servisi 7/24 hizmetinizdedir. Tüm beyaz eşya parça değişimi ve işçilikte 1 yıl garanti veriliyor. Sizde kaliteli hizmet anlayışından faydalanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Batıkent Vestel Servisi alanında uzman ekip arkadaşlarımızla ve kendini bu konuda sürekli eğiterek yoluna devam eden profesyonel uzmanlarla işini en iyi şekilde yapmaktadır. Tamir ve bakım onarım alanında sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaya özen gösteren Batıkent Vestel Servisi hızlı ulaşım ağı ile işlemleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Vestel marka klima kullanan müşterilerimizin zaman zaman birtakım problemlerle karşı karşıya kalması muhtemeldir. Bu problemleri en aza indirmek için klima bakımlarınızı ihmal etmeden senede en az 2 defa yaptırmanız çok önemlidir. Klima filtrelerinin temizliği de ihmal edilmemesi gereken bir diğer konudur. Filtrelerin temizliğini senede en az 2 defa Ankara Batıkent Servisi tarafından yaptırılması önemle tavsiye edilmektedir.

Servis ekiplerimiz tarafından klimanızı mağazadan alıp montajını yaptırma aşamasında matkap kullanılmamasına özen göstermelisiniz. Çünkü matkap montaj esnasında duvarınıza fazla zarar verebilir. Karot denilen bir cihazla klima montajını yaptırınız.

Vestel marka çamaşır makinelerinde sesli çalışma problemi yaşıyorsanız cihazınız düz bir zemin üzerinde performans göstermiyor demektir. Cihazınızın düz bir zeminde çalışmaması demek evde uçak havalanıyor gibi bir sesin oluşmasına neden olacaktır. Bu sorunu düz zemin sağlayarak çözemezseniz lütfen en kısa sürede Batıkent Vestel Servisi ile iletişime geçiniz.

Vestel çamaşır makinelerinde sıcak su rezistansı çalışmıyorsa çamaşırlarınız istenildiği temizlikte yıkanmayabilir. Bu durumun çözümü için sizlere en yakın Batıkent Vestel Servisi ile irtibat halinde olunuz.

Vestel marka bulaşık makinesi kullanıyorsunuz ve ara ara bulaşıklarınız lekeli çıkıyorsa öncelikli olarak bulaşık makinesi için kullandığınız tuzu değiştirin. Aşırı yüksek ısıda bulaşık yıkama programlarını kullanmamaya özen gösterin.

Çünkü gereksiz yüksek ısıda çalıştırmak cihazın içindeki bulaşıklara faydadan çok zarar verir ve dış görünümünde deformasyon oluşturabilir.  Bulaşıklarınızın lekeli çıkma sorununu tek başınıza çözüme kavuşturamazsanız lütfen en kısa sürede Batıkent Vestel Servisi ile arıza kaydı için kontakt halde bulununuz.

Vestel marka buzdolabınızda yiyecekleriniz bozuluyor ve cihazdan kötü kokular alıyorsanız bu sorunun en olası nedeni cihazın kapak kısmında bulunan contaların gevşemiş olmasıdır. Contaların değişimi için Batıkent Vestel Servisi birimlerinden yardım isteyiniz.

Vestel marka televizyonlarınızda çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar şu şekilde olabilir; cihazınız bir süre çalıştıktan sonra kapanıyorsa televizyonun kapanma zaman ayarlamasının kapalı olduğundan emin olmalısınız.

Sorun buradan kaynaklanmıyorsa büyük ihtimalle devre içindeki sistemde aşırı ısınma vardır. Bu sorunu tek başınıza çözemezsiniz. En kısa sürede hizmet alabilmek için Batıkent Vestel Servisi ile iletişim halinde olmanızda yarar vardır.

Alanında uzman ve kaliteli işler çıkaran servis ekibimiz, arızanız ne şekilde olursa olsun hızlı servis ağı ile evinize kadar gelip sorunu çözüme kavuşturmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin rahatı ve vestel ürünlerini ergonomik bir şekilde kullanımı bizim için çok değerlidir. Bu konuda işimize verdiğimiz değerle her geçen gün kendimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!