Batıkent Viessmann Servisi

Viessmann Servisi

Yılların tecrübesine sahip olan Batıkent viesmann servisi firmamız, Ankara Batıkent ilçesinde hizmet vermektedir. Batıkent nüfusunun çok yoğun olması nedeni ile bu bölgede çok yoğun bir şekilde klima ve kombi ısıtma sistemi kullanılmaktadır. Bu nedenle bu bölgede servis ihtiyacı da çok fazladır. Batıkent viesmann servisi hizmeti kurumumuz, Batıkent ilçesinde güvenilir ve titiz bir şekilde yapılmaktadır. Müşterilerin beklentilerinin tam olarak karşılanabilmesi adına, ekip elemanları her yıl yeni çıkan modeller konusunda eğitilmektedir.

Kombi gibi ciddiyet isteyen, özel resmi prosedür ile montajı yapılabilen cihazların gaz kaçağı gibi sorunlarında acilen bizlerden destek istenmelidir. Servis hizmetlerinin tüm inceliklerini sergileyen viesmann bünyesindeki çalışanların tamamı zamanlama konusunda çok iyidir.

Kombi ve şofben gibi ürünlerde meydana gelen su ısıtma sorunları, baca sorunları, su pompalama sorunları, petek sorunları ile diğer mekanik anlamdaki sorunlar kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Yoğuşmalı kombi tavsiyesinde bulunan personellerimiz, kombi kullanımının ekonomisini artırmaktadır.

Servis hizmetimizin çok önemli bir parçası olan orijinal yedek parça temini konusunda son derece hassas olan firmamız, kombi ve klima servis hizmetlerinde daima orijinal parçalar kullanmaktadır.