Batıkent Viessmann Servisi

Batıkent Viessmann Servisi 1Batıkent Viessmann Servisi, kombişofbenkazan ve klima gibi kullanışlı cihazların yıllık bakımlarından temizliğine, montaj ve taşınmasına kadar her tür detayda siz Batıkent sakinlerine yardımcı olan yılların deneyimli firmasıdır. Isıtma ve soğutma sistemi cihazlarınız her ne kadar kaliteli olsa da yıllık bakımların öneminin altını çözmekte fayda olacaktır.

Çünkü zaman içerisinde biriken toz ve kirler, eskiyen parçalar cihazınıza zarar verecektir. Siz farkında olmadığınızda zamanda cihazınızda kalıcı hasarlar meydana gelmeye başlamış dahi olabilir. Bu sebeple firma olarak siz Batıkent sakinlerine sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte kapsamlı bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Isıtma ve soğutma işlemleri için kazan, kombi, şofben ve klimalarınız verimli bir şekilde çalışırken aniden ortaya çıkabilecek bir arıza ile canınız sıkılabilir. Bu tip durumlarda günün her saati ulaşabileceğiniz, fikir ve destek alabileceğiniz bir servisiniz bulunmaktadır. Batıkent Viessmann Servisi olarak dilediğiniz an sizlere ulaşmakla beraber orijinal yedek parça desteği de sunmaktayız.

Elimizde tüm Viessmann cihazları için uygun, orijinal parçalar bulunmaktadır. Batıkent Viessmann Servisi donanımlı atölyemizden sizler için getireceğimiz parçalar ile cihazlarınız sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

Sıcak su ihtiyacınızı karşıladığınız şofbenlerde ortaya çıkabilecek bir takım rutin sorunlar olabilmektedir. Örnek vermek gerekirse ateşleme grubu brülörü yakmıyor ise genellikle gaz valfinde bir arızadan şüphelenilmektedir. Gaz valfinin çalışması demek şofbeninizin çalışması demek olacağından eğer bu parçada bir sorun oluşmuş ise mutlaka uzman desteği almanız gerekir. Batıkent Viessmann Servisi teknisyenlerimiz sizler için gerekli bakımı yapacaktır.

Şofbenlerde karşılaştığımız bir diğer benzer sorun da ateşleme grubunda ateşleme olmamasına dairdir. Fan kısa bir süre çalışıp sonra duruyorsa baca sistemi ile alakalı bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Elektronik kart, fan ve prosestat gibi parçaların bakımı gerekecektir. Şofbeninizin baca eğimi yetersiz ya da dışarıdan gelen pisliklerle tıkanmış olabilir.

Eğer şofbeninizin yeri değiştirilmiş ise ya da ek baca kullanımı yapılmış ise baca ebatında bir uyuşmazlık olabilir. Bu gibi bir arızada mutlaka cihazın görülmesi ve ona göre tedbir alınması gerekir. Arızanın tespiti Batıkent Viessmann Servisi personelimiz tarafından yapılacak ve uygun yöntemle onarımı gerçekleşecektir.

Şofbenleriniz gibi kombi, klima ve kazanlarda yaşayacağınız sorunlarda da Batıkent Viessmann Servisi teknik ekibimizden günün her saati yardım alabilirsiniz. Yılın 365 günü hizmetlerimize devam ettiğimizden herhangi bir şekilde bizlere ulaşamama ve hizmet alamama gibi bir durumunuz olmamaktadır. Ayrıca gezici servis araçlarımız ile hizmet sağladığımızdan sizlere herhangi bir zaman sorunu da yaşatmamakta hızlı bir şekilde sizinle ilgilenmekteyiz

Yılların tecrübesine sahip olan Batıkent viesmann servisi firmamız, Ankara Batıkent ilçesinde hizmet vermektedir. Batıkent nüfusunun çok yoğun olması nedeni ile bu bölgede çok yoğun bir şekilde klima ve kombi ısıtma sistemi kullanılmaktadır. Bu nedenle bu bölgede servis ihtiyacı da çok fazladır. Batıkent viesmann servisi hizmeti kurumumuz, Batıkent ilçesinde güvenilir ve titiz bir şekilde yapılmaktadır. Müşterilerin beklentilerinin tam olarak karşılanabilmesi adına, ekip elemanları her yıl yeni çıkan modeller konusunda eğitilmektedir.

Kombi gibi ciddiyet isteyen, özel resmi prosedür ile montajı yapılabilen cihazların gaz kaçağı gibi sorunlarında acilen bizlerden destek istenmelidir. Servis hizmetlerinin tüm inceliklerini sergileyen viesmann bünyesindeki çalışanların tamamı zamanlama konusunda çok iyidir.

Kombi ve şofben gibi ürünlerde meydana gelen su ısıtma sorunları, baca sorunları, su pompalama sorunları, petek sorunları ile diğer mekanik anlamdaki sorunlar kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Yoğuşmalı kombi tavsiyesinde bulunan personellerimiz, kombi kullanımının ekonomisini artırmaktadır.

Servis hizmetimizin çok önemli bir parçası olan orijinal yedek parça temini konusunda son derece hassas olan firmamız, kombi ve klima servis hizmetlerinde daima orijinal parçalar kullanmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!