Batıkent York Servisi

Günümüzde evlerde de ofislerde de, hem klima hem de kombiler kullanılan cihazlardır. Klimalar ısıtmanın yanı sıra soğutma amaçlı da yaz aylarında kullanılabildiğinden, küçük alanlar için tercih edilir. Büyük alanlarda ise, ısınma amaçlı kombi cihazlarının kullanımı daha fazla tercih edilebilmektedir.

Hangisi kullanılıyor olursa olsun, periyodik bakımları düzenli olarak uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Bu konuda profesyonel kadrosuyla hizmet veren Batıkent York servisi, memnuniyet üzerine kurulu bir hizmet anlayışıyla servis sağlamaktadır.

Klimalar için her şeyden önce, ortama uygun olan modelin seçilmiş olması önemlidir. Aynı zamanda doğru keşif ve doğru montajla sabitlenmesi sağlanır. Montaj işleminden sonra kaçak gaz tespiti ve gerekli durumlarda iç dış ünite nakli ve yer değişimi gerçekleştirilir.

Elbette klimalarda orjinal gaz kullanımı önemli noktalar arasında yer alır. Yeterli servis ağına sahip olan Batıkent York klima servisi, tüm adımlarla ilgili kullanıcıları detaylı şekilde bilgilendirmektedir.

Ayrıca kimyasal temizlik ve bakım işlemleri, kapasitör arızası söz konusu ise tamiri, klima kartının tamiri ya da değişimi ve kompresörle ilgili arızalarda değişim işlemleri gerçekleştirilir. Tüm parça değişim işlemlerinde de orjinal parçalar kullanılır. Son derece temiz bir çalışma ortamıyla, etrafa zarar verilmeden uzmanlar tarafından tüm adımlar tamamlanır.

Kombilerde ise; kombi yanma odası temizliği, su seviyesinin 1.5 bar olması için kontroller, elektronik kart tamiri ya da değişimi, gaz ayarlarının yapılması ve kombi tesisat temizliği işlemleri gerçekleştirilir.

Eğer ki gaz kokusu duyulursa ateşli cihaz kullanılmaması, tasarruf amaçlı bazı peteklerin kapatılmaması ve evden çıkarken kombinin tamamen kapatılmaması gerektiği bilgileri de mutlaka kullanıcılarla paylaşılır. Gaz kokusu duyulduğunda ne yapılması gerektiğiyle ilgili 187` nin aranması da verilen notlar arasında yer alır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!