Ankara Beko Servisi

Beko Servisi

Ankara Beko Servisi , uzman kadrosu ve profesyonellikten asla ödün vermeyen işletme yapısı ile sizlere yılın 365 günü mükemmel ve ekonomik hizmet ulaştırmaktadır. Beko kombikullanıcısı iseniz ve ürününüzde herhengi bir sorun varsa hiç beklemeyin ; hemen Ankara Bölgesinin tamamına hizmet verek firmamızla iletişime geçerek servis kaydınızı oluşturunuz. Gerekirse acil durumlarda nöbetci destek ekibimizi devreye sokarak sizler en hızlı servis imkanını sunarız.

  • Ankara Beko Servisi
  • Beko Klima Servisi
  • Beko Şofben Tamiri
  • Ankara Beko Kombi Servisi
  • Beko Yedek Parça
  • Beko Onarım Merkezi

Ankara Beko Servisi klima tamir , bakım , montaj gaz dolum işlemleri gibi konularda da yardımcı olmaktadır. Klima bakımı asla ihmal edilmemesi gerekn bir husustur. Özel temizlik malzemelerimiz ile baştan aşağı bakımı yapılan cihazınız , son olarak gazı da kontrol edilerek tarafınıza rahat ve güvenli kullanım için teslim edilir. Aynı şekilde kombi ile ilgili tüm şikayetlerinizi değerlendiriyor ve kalıcı sorunlar üretiyoruz.

Ankara Beko Servisi olarak beyaz eşyalarınızı da 1 yıl garanti vererek ve ilk günkü performansında kullanım yaratmak için orjinal Beko parçaları ile tamir ediyoruz. Çamaşır makinesi , bulaşık makinesi , buzdolabi gibi her evin demirbaşı olan ve hayatımızı kolaylaştırab bu ürünleri bünyemizde hizmet eden uzman ekiplerimiz vasıtası ile tamir ediyoruz.

Türkiye’nin fedai iftiharı olan Beko markası, günümüzde sadece Türkiye için değil artık bütün dünya için son derece önemli bir marka olmayı başarmıştır. Beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri alanında ürettiği cihazlar ile sektörün en iyi markalarından olmayı başaran ve ekonomik piyasalarda da değerli bir marka haline dönüşen Beko markası, ürünlerinin kalitesi ve yüksek performansı ile bütün dünyada birçok insan ve geniş kitleler tarafından tercih edilen bir markadır.

Beko markasıyla üretilen ürünlerin yüksek kalitesi servis hizmetlerindeki kalite ve performansı da olumlu yönde etkilemiştir. Türkiye’nin bütün şehirlerinde kurulan Beko Servisleri ile servis alanındaki profesyonelliğini ispatlayan Beko markasının Ankara Beko Servisi de bu geniş servis ağı içindeki yerini alarak faaliyetlerini yıllardır sürdürmektedir.

 Başarılı, uzman, tecrübeli çalışanları, profesyonel yönetim anlayışına sahip yönetici kadrosu ile Ankara Beko Servisi, Beko markası ile piyasada bulunan bütün ürünlerin bakım ve onarım hizmetlerini en iyi şekilde vermektedir. Uygun ücret ve kaliteli servis hizmetlerini aynı zamanda garanti kapsamında sağlayan Ankara Beko Servisi’nin internet sitesine giriş yaparak siz de talep edebilirsiniz.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar , Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen , Çayyolu , Çankaya

Ankara Beko Servisi ani sıcak su ısıtıcısı olan şofbenlerinizin tamiratını da yapabilme kapasitesine sahiptir. İş yerlerinde ve evlerde sıklıkla kullanılan şofbenler zaman içinde deformasyona uğrayarak bozulabilmektedir. Bu anlarda hiç endişeye düşmeyin , yukarıda yazan telefon numaralarımızdan bir tanesini arayarak servis yetkili personelimize ulaşmanız ve sorununuzu bildirmeniz yeterli olacaktır.