Ankara Beretta Servisi

Beretta Servisi

Ankara Beretta Servisi, Ankara’da yıllardır kombi konusunda sağladığı hizmetlerle her ilçe ve semte çözüm getiren yılların firmasıdır. Markası Beretta olan her tür kombiniz için Ankara Beretta Servisi firmamız her türlü bakım onarım ve yedek parça temini işlemlerini başarılı bir şekilde yapmaktadır. Kombiler pek çok marka adı altında pek çok modelde alıcıları ile buluşmaktadır.

Ne tip bir kombinin alınıp kullanılacağı ortama göre farklılık gösterebilirken kombi almadan önce çeşitlerini ve özelliklerini iyi bilmek gerekmektedir. Sizlere kombiler hakkında aklınıza takılan tüm soruları servisimiz kombi uzmanları cevaplamaktadır. Günün her saati ulaşabileceğiniz firmamız teknisyenleri eğitimli ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Önemli olan bizler için müşteri memnuniyetidir.

Bu anlamda yapacağımız her müdahalede müşterilerimizin yararına olacaktır. Ankara ilimizin her ilçe ve semtinde 20 yılı aşkın hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kombiler uzmanlık alanımız olup bu konuda yaptığımız başarılı çalışmalar sayesinde müşterilerimizin tercihi olmaktayız.

Kombiler kış aylarında yoğun bir şekilde kullandığımız aktif cihazlardır. Kombilerin kendi içerisinde çalışma dinamikleri bulunmaktadır. Örneğin iki eşanjörlü bir kombiyi ele alırsak normal anlamda çalışmaya başladığında ısıtma tesisatı için çalışmaya başlayacaktır. Hermetik modellerde fan ve sirkülasyon pompası çalışır. 2 numaralı parça olan gaz vanası açılır ve gaz ana yakıcıya gönderilir.

Bu sayede ateşleme olur. 3 yollu vana, ısıtma eşanjöründen çıkan suyu ısıtma devresine gönderir. Isıtma devresine gidecek olan su radyatörlerde dolaşacaktır. Bu sayede sıcaklığı düşmüş bir şekilde kombiye varacaktır.  Kombi yaz modunda sadece sıcak suyu çalıştırmaya ayarlanmış ise ya da ısıtma konumunda sıcak su musluklarından biri açılırsa akış anahtarı da sıcak su devresindeki akışı hissedecektir.

Bu anlamda 3 yollu vana konum değiştirecek ve su konumuna geçecektir. 3 yollu vana ısı eşanjöründen çıkan suyu plaka tipi eşanjöre yönlendirecektir. Eşanjöre giren soğuk su ısınacaktır. Eğer sıcaklık sınır değerlerinin üzerinde çıkarsa gaz çıkışı kesilecektir. Bazı kombilerde tek eşanjör bulunmaktadır. Bu tip kombilerde ısıtma sistemi ile kullanma suyu aynı eşanjörden geçer. Bu kombiler maliyet açısından diğer kombilere göre daha ucuzdurlar.

Fakat yoğun bir şekilde eşanjörden su geçtiğinden kireçlenme ihtimali de bir o kadar yüksektir. Ankara Beretta Servisi olarak kombi seçiminizde de sizlere destek olmaktayız. Beretta marka kombiler hem ekonomik hem de pratik kullanımları ile sizlere pek çok seçenek sunmaktadır. Ankara Beretta Servisi olarak sizlere bir telefon mesafesindeyiz. Ankara ilinde geniş bir servis ağımız olmakla beraber gezici servis araçlarımız ile anında hizmet vermekteyiz.