Batıkent Kombi Servisi

Batıkent Kombi Servisi 1Batıkent Kombi Servisi, Ankara’nın en kalabalık semtlerinden Batıkent’te kombi konusunda uzman ekibi ile haftanın 7 günü 24 saati kesintisiz hizmet veren köklü bir servistir.

Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız 25 yıldır müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Hala bu prensip ve inançla yoluna devam eden firmamız doğru yöntem kesin sonuç sistemi ile hareket etmektedir.

Özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombilerde ortaya çıkan arızalar aslında yıllık bakım yapıldığında minimuma inecek arızalardır.

Kombinin çalışmaması, su sızdırması, gaz gelmemesi, ateşlenmemesi gibi daha pek çok sorun yıllık bakımlarda erkenden önlenebilir sorunlardır. Batıkent Kombi Servisi olarak Batıkentlilere kombi yıllık bakımını düzenli olarak yapmaktayız.

Batıkent’te her sokak ve caddede gezici servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bu anlamda herhangi biz aman sorunu yaşamazsınız.

Çünkü günümüzde insanların en büyük sıkıntıya düştüğü durumlardan bir tanesi servislerin geç gelmesi. Biz ise gelişen teknoloji ile beraber hareket ettiğimizden sadece telefonla değil online, whatsapp ya da GSM uygulamaları ile de yanınızda oluyoruz.

Müşterilerimize zaman kaybettirmemek adına 24 saat nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışıyoruz. Yani bizde gündüz gece kavramı olmamaktadır. Sadece tek bir çağrınızla ekibimiz gelerek ev ya da işyerinizde gerekli müdahaleleri yapmaktadır.

Kombilerin ne zaman hangi şartlarda bir arıza çıkaracağını bilemezsiniz. Bazen sizin elinizde olmadan devresel bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Elektrik kesilmeleri, sigorta sorunları ya da gaz kaçağı gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda Batıkent Kombi Servisi olarak sizlere profesyonel destek sağlıyoruz.

Kombilerde bize sıklıkla gelen şikâyetlerden birisi kombinin asıl görevlerinden birisi olan ısıyı vermeme sorunudur. Cihazda yeteri kadar ya da hiçbir şekilde ısı alınamıyor ise radyatör vanalarının kontrolü gerekecektir.

Radyatör v analarında bir problem yok ise radyatörden kombiye gelen dönüş borularında bir tıkanıklık söz konusu olabilir. Her türlü tıkanma ısı almaya engeldir. Bu kısımlar teknisyenlerimiz tarafından incelenecek ve gerekli müdahale yapılacaktır. Gerekli onarım işlemi yapıldıktan sonra son teknoloji test cihazlarımızla kombinize test uygulayacak ve çalıştığından emin olacaklardır.

Batıkent Kombi Servisi işini hiçbir zaman şansa bırakmayan profesyonel bir ekibe sahiptir. Bu anlamda kombinizin tam performans verdiğini sizlere göstererek işlemlerini bitirecektir. Eğer bir yedek parçaya ihtiyaç duyulursa kombiniz ne marka ise o markanın orijinal yedek parçasını monte edecektir.

rijinal parça bandrollü bir şekilde ambalajından gözünüz önünde çıkarılmaktadır. Bu anlamda kesinlikle bir taviz vermemekteyiz. Batıkent’te hesaplı ve hızlı bir kombi servisi arıyorsanız doğru tercih Batıkent Kombi Servisi.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!