Çankaya Alarko Servisi

Alarko Servisi

Yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile oluşmuş olan uzman teknisyenler Çankaya Alarko servisi hizmetleri içerisinde önemli bir yer tutuyor. Teknoloji ne kadar ileri giderse gitsin insan faktörü her zaman için büyük önem taşımaktadır.

Burada ekiplerin ve personelin bilinçli olması kadar nezaketli olması yine büyük önem taşımaktadır. Yaptığı çalışmalarda belli bir süre işçilik ve parça garantisini hizmet olarak sunan Alarko, kurumsal bir hizmet potansiyeline sahiptir.

Bu yakın bölgede hizmetleri ile ön plana çıkan firmanın oldukça yaygın ve donanımı servis ağı dikkat çekmektedir. Yedek parça tedarikinde orijinal yedek parça seçenekleri ön plana çıkmaktadır. Ürün kullanım kılavuzlarını dikkatlice gözden geçirmek bununla beraber garanti başlangıcı için servis hizmeti desteği almak bilinçli müşterilerin yapması gereken işler arasında bulunuyor.

Alt yapısı ve sunduğu hizmetler ile beraber her zaman müşterisine avantaj sağlayan Çankaya Alarko servisi hemen iletişim kurup yardım olacağınız bir nokta olarak dikkat çekmektedir. Bilinçli personel ve onun avantajları ile beraber kaliteli malzemenin önemini burada görebilirsiniz.

Kombi bakımları

Kombi bakımları adına bir işlem bulunmaktadır. Bunların başında performans testi bulunmaktadır. Bu sayede kombinin ne kadar güçlü bir seviyede çalıştığı ve nasıl bir performans sergilediği tespit edilir ve ona göre eksikler giderilir. Aynı zamanda yakıcı saç bağlantı ve tıkanıklık kontrolleri de yine kusursuz bir hizmet ışığı altında kaliteli bir şekilde tüm müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

Donanımdan kaynaklı arıza taraması ve daha birçok farklı sorun müşterilerin şikâyetleri bünyesinde ele alınır ve orun her ne ise hatasız bir hizmet ile yapılır. Üstelik yerinde hizmet servisi de yine bu kaliteli teknik servis firması bünyesinde tüm müşterilerine sunulmaktadır.