Çankaya Alarko Servisi

Çankaya Alarko Servisi Ankara ilimizin en kalabalık ilçelerinden Çankaya ve çevresinde Alarko kullanıcılarına teknik anlamda günün her saati yardımcı olan köklü bir firmadır.

Kombiklima ve şofben kullanıcılarına sadece bir telefon uzaklıkta bulunan teknisyenlerimiz donanımlı servis araçları ile zaman kaybetmeden Çankaya sakinlerine hizmet götürmektedir. Yıllık genel bakımdan arızalara ve yedek parça değişimlerine kadar her bir önemli detayda Çankaya Alarko Servisi ekibimizden destek alabilirsiniz.

İso 9001 belgeli firmamız bir servisten beklediğiniz her şeyi sizlere sunmaktadır. Hızlı olmak ve müşterileri mağdur etmemek son derece önemli olduğundan Çankaya sakinlerini hiçbir suretle bu konuda mağdur etmiyoruz. Müşteri memnuniyetinin temelini oluşturan zaman ve garantili işlem Çankaya Alarko Servisi olarak bizim önceliğimizdir.

Alarko kombiklima ve şofben ürünleri arızalar bir yana düzenli bakım isterler. Her sene yapılacak düzenli bakım ile olası arızaların da önüne geçilmiş olacaktır. Bu da size hem zaman tasarruf kazandıracaktır. Kombiler kışın ısınmamız ve sıcak su ihtiyacımızı gidermemiz için son derece önemlidir.

Kombilerin yıllık bakımları aksatıldığı takdirde hiç beklemediğiniz bir anda arıza ile karşılaşabilirsiniz. Kombilerde ortaya çıkabilecek bir arızada mutlaka Alarko markasını ve kombi modellerini tanıyan bir teknik ekipten destek almak gerekir. Bu konuda ise sizlere Çankaya Alarko Servisi olarak yardımcı oluyoruz.

Kombinin çalıştığı halde ısıtmaması sorunu karşımıza sık çıkan arıza çeşitlerinden bir tanesidir. Öncelikle kombinin termostat derecesine bakmak gerekiyor, düşük olabilir. Sonrasında kalorifer dönüş hattındaki filtre kontrol edilmelidir.

Tıkanmış ise mutlaka temizlenmelidir. Petek giriş ve çıkışlarında bulunan vanaların kapalı olmamasına dikkat ediniz. Petek ve boru hattının temizliği Çankaya Alarko Servisi ekiplerimiz tarafından sizler için yılda iki defa yapılmaktadır.

Alarko markasının özellikle sıcak yaz günlerinde yoğun bir şekilde kullanılan klimaları birbirinden farklı modelde insanlara sunulmaktadır. Klimalar kapasitelerine göre uygun bir şekilde seçildiği zaman bulunduğu ortamı gayet iyi bir şekilde serinletmekte ve konfor sağlamaktadır.

Bazen müşterilerimiz yanlış tercih yapmama adına uzman teknisyenlerimizden yardım isteyebiliyorlar. Böyle durumlarda Çankaya Alarko Servisi teknisyenlerimiz öncelikle klimanın kurulacağı alana önceden bir keşif yapıyorlar ve cihazınızın ortama en uygun şekilde tercih edilmesi adına ön incelemeleri gerçekleştiriyorlar. İnverter, çatı, pencere, kaset, yer-tavan ve benzeri daha pek çok klima modeli bulunmaktadır.

Sizin için en uygun klima modelini firma teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra sizinle paylaşmaktadır. Klimanızın montajı yapıldıktan sonra senelik bakımları kesinlikle aksatılmamalıdır. Ayrıca 15 günde bir mutlaka filtre temizliği de yapılmalıdır.

Alarko marka klimanız hakkında sormak istediğiniz her bir soruda Çankaya Alarko Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile oluşmuş olan uzman teknisyenler Çankaya Alarko servisi hizmetleri içerisinde önemli bir yer tutuyor. Teknoloji ne kadar ileri giderse gitsin insan faktörü her zaman için büyük önem taşımaktadır.

Burada ekiplerin ve personelin bilinçli olması kadar nezaketli olması yine büyük önem taşımaktadır. Yaptığı çalışmalarda belli bir süre işçilik ve parça garantisini hizmet olarak sunan Alarko, kurumsal bir hizmet potansiyeline sahiptir.

Bu yakın bölgede hizmetleri ile ön plana çıkan firmanın oldukça yaygın ve donanımı servis ağı dikkat çekmektedir. Yedek parça tedarikinde orijinal yedek parça seçenekleri ön plana çıkmaktadır. Ürün kullanım kılavuzlarını dikkatlice gözden geçirmek bununla beraber garanti başlangıcı için servis hizmeti desteği almak bilinçli müşterilerin yapması gereken işler arasında bulunuyor.

Alt yapısı ve sunduğu hizmetler ile beraber her zaman müşterisine avantaj sağlayan Çankaya Alarko servisi hemen iletişim kurup yardım olacağınız bir nokta olarak dikkat çekmektedir. Bilinçli personel ve onun avantajları ile beraber kaliteli malzemenin önemini burada görebilirsiniz.

Kombi bakımları

Kombi bakımları adına bir işlem bulunmaktadır. Bunların başında performans testi bulunmaktadır. Bu sayede kombinin ne kadar güçlü bir seviyede çalıştığı ve nasıl bir performans sergilediği tespit edilir ve ona göre eksikler giderilir.

Aynı zamanda yakıcı saç bağlantı ve tıkanıklık kontrolleri de yine kusursuz bir hizmet ışığı altında kaliteli bir şekilde tüm müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

Donanımdan kaynaklı arıza taraması ve daha birçok farklı sorun müşterilerin şikâyetleri bünyesinde ele alınır ve orun her ne ise hatasız bir hizmet ile yapılır. Üstelik yerinde hizmet servisi de yine bu kaliteli teknik servis firması bünyesinde tüm müşterilerine sunulmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!