Çankaya Altus Servisi

Çankaya Altus Servisi, Ankara’nın en kalabalık ilçelerinden Çankaya’da Altus kullanıcılarının daima yanındadır. Altus beyaz eşyaları dinamik yapısı, farklı çeşitleri ve her alana uygun kullanımları ile tercih sebebi olmaktadır.

Her kesimin tercih ettiği Altus marka ürünler için Ankara’da geniş bir servis ağı bulunmaktadır. Çankaya Altus Servisi Çankaya sakinlerinin cihazlarını gece gündüz demeden kontrol etmekte ve bir arıza durumunda gerekli onarımları yapmaktadır.

Çankaya Altus Servisi cihazların yıllık bakımlarını da yapar. Bu anlamda günün dilediğiniz saati arayarak ister bakım ister onarım servisi isteyebilirsiniz. 25 yıllık bir mazisi bulunan firmamız prensip olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Bu nedenle sizler ne kadar memnun kalırsanız bizler o kadar sıkı sarılıyoruz işimize. Bu vesile ile mükemmel bir hizmet anlayışı ortaya çıkarıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti ile dünden bugüne servis ağımızı genişlettik genişletmeye de devam ediyoruz. Ankara’nın her bir bölgesinde, ilçesinde ve semtinde olduğu gibi Çankaya’da da görevimizi eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor Altus cihazlarınızı garantili bir şekilde onarıyoruz.

Beyaz eşyalar her ne kadar pratik ve kullanımı kolay olsa da arızalandıkları zaman günün tüm işlerinin aksamasına neden olurlar. O sebeple beyaz eşyalarınızın bakımları son derece önemlidir.

Beyaz eşyalarınıza yapılacak bakım ile sene içerisinde ilk günkü performansı almaya devam edersiniz. Çankaya Altus Servisi teknisyenlerimiz Altus’un her cihazında her modelde her türlü onarım işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Beyaz eşyalarda en çok kullanılanlar arasında klimalar gelmektedir. Yaz aylarında sık bir şekilde kullanılan ve soğuk hava ihtiyacını karşılayan bu cihazlar düzenli bakım dahilinde sorun çıkarmayan cihazlardır.

Ancak bazı zamanlar nedenini bilmediğiniz şekilde bir takım arızalar ortaya çıkabilir. O zamanda devreye biz yani Çankaya Altus Servisi teknisyenleri girmektedir. Klimada en büyük sorun çalıştığı halde soğuk hava vermemesidir.

Klimanız çalıştığı halde soğuk hava vermiyorsa termostatta bir arıza akla gelmektedir. Termostatın kendisinde ya da bağlantılarında meydana gelecek bir arıza neticesinde soğuk hava almanız imkânsız olacaktır.

Kompresör ve kompresör termiği kontrol edilmeli, eğer çalışmıyorsa yenisi ile değiştirilmelidir. Parça değişiminin uygun olup olmadığına Çankaya Altus Servisi teknisyenlerimiz yapacakları kontroller sonrası karar vereceklerdir.

Yedek parça ihtiyacında ise teknisyenlerimiz orijinal Altus yedek parça kullanmakta ve cihazınızın tam kapasite yeniden çalışmasına yardımcı olmaktadır. Gerekli bakım ve onarım yapıldıktan sonra cihazınız tam bir yıl servisimizin garanti kapsamında olacaktır. Çankaya sakinlerinin Altus ürünleri için başvurduğu doğru adres Çankaya Altus Servisi.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!