Çankaya Arçelik Servisi

Çankaya Arçelik Servisi, sizlere günün 24 saati hizmet veren yılların deneyimli firmasıdır. Bilindiği gibi Arçelik markası ülkemizde en sık tercih edilen markaların başında geliyor.

Durum böyle olunca günün her saati ihtiyacınızı karşılayacak bir teknik servis ihtiyacı da ortaya çıkıyor. Alanında uzman ekibimiz ile Çankaya sakinlerinin Arçelik marka cihazlarda yaşadığı sorunlara anında müdahale ediyor ve teknik her anlamda gerekli müdahaleyi gerçekleştiriyoruz.

Normal standartlarda 25 yıl kullanılabilecek beyaz eşyalar gerekli özen gösterilmediği takdirde ömrünü çok daha erken tamamlayabiliyor. Bu sebeple yaşadığınız bir sorunda öncelikle uzmana başvurmanız önemlidir.

Yanlış bir harekette bulunmamak gerekir ki cihazlarınızın ömrü kısalmasın. Çankaya sakinleri için günün her saatinde gezici ekip araçlarımızla beklemekteyiz. Yerinde bakım ve onarım hizmeti sunan Çankaya Arçelik Servisi ekibimiz ayrıca atölyede de bakımlarını gerçekleştirebilmektedir.

Arçelik markasının sıcak yaz günlerinde en yoğun kullanılan cihazları klimalardır. Arçelik marka klimalar diğer klimalarda olduğu gibi belirli bir prensip doğrultusunda çalışırlar. Klimanın çalışması için en önemli parçalarından birisi olan kapasitöründe bir aksama olmaması gerekir.

Kapasitör dediğimiz kısım klimanın çalışması için gerekli gücü toplar ve motora iletir. Kapasitör, çalışma için toplanan enerji motora iletilmediği takdirde cihazınız çalışmayacaktır. Kapasitör de dahil tüm parçaların bakımını yıllık bakımlar çerçevesinde Çankaya Arçelik Servisi ekibimiz yerine getirmektedir.

Arçelik markasının bir diğer kullanışlı cihazları bulaşık makineleridir. Bulaşık makinelerinin ön panelindeki ışıklar sizlere uyarı mahiyetinde bir takım işaretler verir. Mesela cihazınızın ön panelinde musluk göstergesi yanıyor ise su musluğu kapalı ya da hortumda bir bükülme var demektir.

Ayrıca bu ikaz lambası ile boşaltma hortumu ya da filtrelerin tıkanmış olabileceğine dair uyarı da almış olabilirsiniz. Bulaşık makinelerinde ortaya çıkabilecek bir sorunda ya da aklınıza takılabilecek herhangi bir sorunda Çankaya Arçelik Servisi ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinde ise bir takım rutin sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse yumuşatıcıyı almaması bunlardan bir tanesidir. Bunun altında yatan sebep yine temizlikten geçmektedir. Çamaşır makinelerinin deterjan bölümü mutlaka rutin olarak temizlenmelidir.

Deterjan kutusu sökülüp gerekli temizliği yapılıp takılmalıdır. Temizliğini aksatmadığınız sürece Arçelik çamaşır makinenizden tam verim alabilirsiniz. Herhangi bir teknik destek istediğinizde ise Çankaya Arçelik Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Saydığımız tüm bu cihazlar gibi Arçelik marka kurutma makinesi, televizyon ya da şofbenlerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlarda da bizlere danışabilirsiniz. Çankaya ilçesinin her yerine ekiplerimiz hızlı bir şekilde ulaşmakta ve cihazınıza gerekli tüm bakımı kapsamlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kapıda nakit ya da kart ile ödeme yapabilirsiniz. Çankaya Arçelik Servisi operasyon merkezimiz hafta sonu da dahil her gün hizmet vermektedir.

Çankaya Arçelik Servisi her üstlendiği görev de başarıya imza atmış mükemmel bir altyapı ve hizmet noktası olarak görülmektedir. Özellikle de ürünlerin ilk kurulduğu anda garantinin hemen oluşabilmesi için uzman servis hizmetlerinden yardım olmanın gereğini aklınızdan çıkarmayın.

Gerektiğinde size tam ve eksiksiz donanımlı bir atölye hizmeti verecek olan uzman ekipler sorunları daha oluşmadan çözerek çok hızlı gelişime katkı sağlıyorlar. Hizmet talep ettiğiniz servisin günün 24 saatinde size hizmet verecek bir eleman olması gerçekten önemli bir ayrıcalıktır. Kombi klima şofben televizyon gibi elektronik cihazlarınızın profesyonel servis merkezi Çankaya Arçelik Servisi dir.

Eğitim ve donanımlı personel oluşturma konusunda çok başarılı olan Çankaya Arçelik Servisi size bu konuda destek veriyor. Yedek parça tedariki noktasında orijinal seçeneklerin bu firmanın çalışma prosedürü içerisinde önemli bir yer tuttuğunu biliyoruz.

Aynı zamanda uygun fiyatlarla yedek parça tedariki, firmanın bu işe ne kadar ciddi bir şekilde tutunduğunu ve sarıldığını göstermektedir. Garantili ve güvenilir hizmet için uzman aynı zamanda sertifikalı personelin avantajlarını ve fark yaratan performans anlayışını unutmamak gerekiyor.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!