Çankaya Ariston Servisi

Çankaya Ariston Servisi etkili ve kesin sonuç odaklı çalışmaları ile Ariston markalı kombi ve klima gibi elektronik eşyalarınızın yanı sıra buzdolabı, kurutma makinesi bulaşık makinesi ve ayrıca çamaşır makinesi gibi beyaz eşya sınıfına giren malzemelerinize adına yakışır bir şekilde tamir ve bakım olanağı sunmaktadır.

Dünya çapında isim yapmış ve beğeni kazanmış olan Ariston, servis işleyişi ile de sektörel anlamda örnek olacak çalışmalarda bulunmaktadır. Çankaya Ariston Servisi organizasyaonları ve servis ağı ile bir çok kurum tarafından takdir görerek ödüllendirilmiştir.

Ar-Ge çalışmalarındaki büyük başarı ile de elektronik eşya pazarında bir çok yeniliği tüketicilerine kazandırmış olan Ariston hizmet kalite çıtasını da en üst basamaga taşımıştır. Şofben üretimi ve satış başarısı ile de örnek gösterilmiş, bu sayede satış rakamlarında en yakın rakibine büyük fark atmıştır.

Klima gibi hemen hemen her konutta ve iş yerinde kullanılan soğutucu cihazlar Ariston markasının sevilen ve aranan ürünlerinin arasındadır.  Çankaya Ariston Servisi kullanımınızda olan klimalarınız için her türlü bakım ve onarım hizmetini sizlere sunmaktadır.

Ariston, markalı kombiler az gaz harcayan yapısı, ucuz ve bol yedek parçası, hemen hemen her mahallede bulabileceğiniz servis noktaları ve uygun fiyatları ile de tercih sebebi olmuştur. Fakat kombi satın alımı ve sonrası belirli prosedürler dahilinde olmalıdır. İlk husus proje çizimi ve belediye onayıdır. Bu aşama çok önemlidir, garanti başlangıcı bu işlemlerin tamamlanması ile yapılır.

Sadece kombi değil şofben için de bu prosedür geçerlidir. Uygun cihaz seçimi, kullanılacak petek adedi ve metretülü, tesisat kurulumu, baca montajı gibi tecrübe ve deneyim isteyen işleriniz Çankaya Ariston Servisi ustaları tarafından büyük bir dikkat ve ilgi ile tamamlanmaktadır.

Çankaya Ariston Servisi klima kombi ve şofben bakımı, beyaz eşya tamiri, küçük ev aletleri onarımı gibi işleriniz için yılın 365 günü hizmet sağlamaktadır. Pazar günü olası bile fark etmeden sırf sizleri zor durumunuzdan kurtararak ürünlerinizi tekrar sağlıklı yapısına kavuşturmak için hiç aralık vermeden çalışmalarına devam eden Çankaya Ariston Servisi sizlere konforlu bir yaşam olanağı tanımak için canla başla mücadele etmektedir.

Mobil araçlarımız küçük bir atölye formunda dizayn edilmiş olup , tamirat esnasında gerek duyulan tüm yedek parçalar da araca dahil edilmiştir. Bu yüzden iddia ediyoruz en hızlı bakım ve onarım işlemi servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Siz değerli Ariston kullanıcıları ile yaklaşık yirmibeş yılı aşan birlikteliğimizde hep kalıcı ve kesin sonuçlu tamirat işlemlerine imza attık. Bu güne kadar hiç yarım kalan işimiz olmamıştır. Tamirat sonlarındaki süreçlerde bile sizleri arayarak kontrollerimizi devam ettirmekte , cihazınızı kontrolümüz altına almaktayız. İlk sıralarda yer verdiğimiz müşteri memnuniyeti her Ariston servisinin değişmez kuralıdır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!