Çankaya Baymak Servisi

Baymak Servisi

Sektörde uzun yıllardır hizmet veren Çankaya Baymak Servisi, ev ve iş yerlerinizde ilgi ve memnuniyetle kullandığınız kombi klima şofben gibi cihazlarınızda yaşanan arıza ,tamir, bakım, kurulum ve teknik destek taleplerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların altına imza atar. Baymak cihazları ile ilgili konusunda deneyimli ekiplerimiz onarım gerçekleştirilen işlerde 1 yıllık garanti süresi vererek cihazların uzun süreli ve ilk günkü verimiyle çalışmasına destek olur. Çankaya Baymak Servisi günümüz şartlarında hemen hemen her mekanda kullanılan ve hayatımızı olumlu yönde etkileyen & yaşamımızı kolaylaştıran ürünlerinize profesyonel çözümler sunmak için yılların verdiği tecrübe birikimi ile müdahale etmektedir.

Çankaya Hizmet Bölgelerimiz ;

Dikmen Baymak Servisi , İmrahor , Öveçler Baymak Servisi , Topraklık , Akpınar , Anıttepe Servisi , Aşıkpaşa , Ata , Aydınlar , Ayrancı Baymak Servisi , Aziziye , Bademlidere , Bağcılar , Bahçelievler Baymak Servisi , Barbaros , Balgat Baymak Servisi , Bayraktar , Beytepe Baymak Servisi , Boztepe , Büyükesat Baymak Servisi, Çamlıtepe Baymak Servisi, Çayyolu Baymak Servisi , Cevizlidere  Baymak Servisi , Cebeci  Baymak Servisi , Çukurambar Baymak Servisi , Çukurca Birlik , Cumhuriyet , Devlet , Doğuş , Ehlibeyt Baymak Servisi, Ellinciyıl , Emek Servisi , Ertuğrulgazi , Erzurum , Esatoğlu , Eti , Fakülteler , Fidanlık , Gökkuşağı , Göktürk , GOP , Güvenevler , Güzeltepe , Hilal , Huzur , İleri , İlkadım , İlker  Servisi , İncesu Baymak Kombi Servisi , İşçi Bloklari , Karakusunlar Baymak  Klima Servisi, Karapınar Servisi , Karataş , Kavaklıdere Baymak Servisi , Kazım Özalp , Keklik , Kırkkonaklar Servisi , Kızılay  Baymak Servisi , Kızılırmak , Korkutreis , Küçükesat Baymak Şofben Servisi , Kocatepe Servisi , Kültür , Malazgirt , Maltepe Baymak Servisi , Mebusevleri Baymak Servisi , Meşrutiyet , Metin Akkuş , Metin Oktay Baymak Servisi, Mimar Sinan , Muhsin Ertuğrul , Murat , Mürsel Uluç , Naci Çakır , Mustafa Kemal Baymak Servisi , Namık Kemal , Nasuh Akar , Oğuzlar , Cebeci Baymak Servisi, İmrahor, Ortadoğu, Öveçler Baymak Klima Servisi, Osman Temiz, Remzi Oğuz Arık , Şehit Cengiz Karaca Baymak Servisi , Şehit Cevdet Özdemir , Sağlık , Sancak Baymak Servisi, Seyranbağları  Baymak Servisi , Söğütözü Baymak Servisi , Sokullu Mehmet Paşa , Tınaztepe , Topraklık , Umut , Bahçelievler Baymak Servisi , Yıldızevler Baymak Kombi , Yücetepe , Yüzüncüyıl Baymak KlimaServisi , Zafertepe Mahallesi Baymak Servisi.

Çankaya Baymak Servisi yıllık periyodik kombi bakımlarınızda baca kontrolünden tesisat temizliğine, gaz ayarlarının yapılmasından elektronik kart tamir ve değişimine kadar her alanda müşteri taleplerini yerine getirmek için çalışır Ekiplerimiz teknolojide yaşayan gelişmelerden destek alarak sorunsuz çalışmalar gerçekleştirir. Sadece kombi için değil klima ve şofben bakım ve arızalarında da yardıma koşan Çankaya Baymak Servisi ismi ile hizmet sunan firmamız güler yüzlü çalışanlarıyla her zaman sadece çözüme odaklanır. Memnun olan her bir müşterimizin bize referans olacağını ve bu sayede müşteri portföyümüzü çoğaltabileceğimizin farkındayız. Her türlü yardım için Çankaya Baymak Servisi ekiplerimizi 7/24 arayabilir ve kaliteli işçilik ve profesyonel hizmet anlayışımızla tanışabilirsiniz.

Çankaya Baymak Servisi olarak yılın 365 günü evlerin ve iş yerlerinin vazgeçilmez yardımcısı olan şofben cihazlarınızın kurulum, arıza, yedek parça ve bakım işlemlerinde mekanı kirletmeden çalışır ve günlük rutinlerin bozulmasına izin vermeyiz. Çankaya Baymak Servisi olarak çalışmalarımız tamamlandığında müşterilerimize cihazların kullanımı hakkında bilgiler verir ve ekonomik çalıştırma konusunda kafalarına takan sorulara cevaplar veririz. Aslında bu konuda en iyi destek cihazlarla birlikte verilen kullanım kılavuzlarıdır, burada ürünle ilgili her detay en ince ayrıntısına kadar belirtilmiş ve yapmanız gerekenlerle asla yapmamanız gereken işlemler sıralanmıştır. Baymak markasına güvenen ve tercih ederek satın alan Çankaya semti sakinlerine her zaman en iyi şartlarda yardımcı olmaktayız.

Klima bakımı, borulaması, iç veya dış ünite yer değişimi, gaz şarjı, filitrelerin ilaçlı temizliği, program kartı tamiri, kumanda temini gibi konularda yani servis yardımı gereken anlarda size en profesyonel desteği sunan Çankaya Baymak Klima Servisi işlerinizi yıldırım hızı ile sonlandıracaktır. Önemle şunu belirtmek isteriz ki klima kullanımının tüm detaylarını öğreniniz ve buna uygun olarak çalıştırınız. Aksi taktirde bilinçsiz kullanımınız neticesinde ciddi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Telefon açarak servis personellerimizden kısaca bilgi alabilme şansınızın olduğunu unutmayınız.

441 11 11 numaralı operasyon merkezimizin telefon numarası 7 gün 24 saat açıktır ve uzman personellerimiz her türlü yardım talebinize anında karşılık verecek şekilde pozisyon almıştır. Küçük sorunları telefon ile çözebileceğimiz gibi, servis desteğine ihtiyaç duyulan anlarda zaman kısıtlaması olmaksızın yardımcı olabilmekteyiz. Mobil pos cihazlarımız da sizlerin emrindedir, tamir ve bakım ücretlerinizi kolaylıkla kredi kartınızdan ödeyebilirsiniz.