Çankaya Baymak Servisi

Sektörde uzun yıllardır hizmet veren Çankaya Baymak Servisi, ev ve iş yerlerinizde ilgi ve memnuniyetle kullandığınız kombi klima şofben gibi cihazlarınızda yaşanan arıza ,tamir, bakım, kurulum ve teknik destek taleplerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların altına imza atar. Baymak cihazları ile ilgili konusunda deneyimli ekiplerimiz onarım gerçekleştirilen işlerde 1 yıllık garanti süresi vererek cihazların uzun süreli ve ilk günkü verimiyle çalışmasına destek olur.

Çankaya Baymak Servisi günümüz şartlarında hemen hemen her mekanda kullanılan ve hayatımızı olumlu yönde etkileyen & yaşamımızı kolaylaştıran ürünlerinize profesyonel çözümler sunmak için yılların verdiği tecrübe birikimi ile müdahale etmektedir.

Çankaya Baymak Servisi yıllık periyodik kombi bakımlarınızda baca kontrolünden tesisat temizliğine, gaz ayarlarının yapılmasından elektronik kart tamir ve değişimine kadar her alanda müşteri taleplerini yerine getirmek için çalışır Ekiplerimiz teknolojide yaşayan gelişmelerden destek alarak sorunsuz çalışmalar gerçekleştirir. Sadece kombi için değil klima ve şofben bakım ve arızalarında da yardıma koşan Çankaya Baymak Servisi ismi ile hizmet sunan firmamız güler yüzlü çalışanlarıyla her zaman sadece çözüme odaklanır.

Memnun olan her bir müşterimizin bize referans olacağını ve bu sayede müşteri portföyümüzü çoğaltabileceğimizin farkındayız. Her türlü yardım için Çankaya Baymak Servisi ekiplerimizi 7/24 arayabilir ve kaliteli işçilik ve profesyonel hizmet anlayışımızla tanışabilirsiniz.

Çankaya Baymak Servisi olarak yılın 365 günü evlerin ve iş yerlerinin vazgeçilmez yardımcısı olan şofben cihazlarınızın kurulum, arıza, yedek parça ve bakım işlemlerinde mekanı kirletmeden çalışır ve günlük rutinlerin bozulmasına izin vermeyiz. Çankaya Baymak Servisi olarak çalışmalarımız tamamlandığında müşterilerimize cihazların kullanımı hakkında bilgiler verir ve ekonomik çalıştırma konusunda kafalarına takan sorulara cevaplar veririz.

Aslında bu konuda en iyi destek cihazlarla birlikte verilen kullanım kılavuzlarıdır, burada ürünle ilgili her detay en ince ayrıntısına kadar belirtilmiş ve yapmanız gerekenlerle asla yapmamanız gereken işlemler sıralanmıştır. Baymak markasına güvenen ve tercih ederek satın alan Çankaya semti sakinlerine her zaman en iyi şartlarda yardımcı olmaktayız.

Çankaya Baymak Klima Servisi

Klima bakımı, borulaması, iç veya dış ünite yer değişimi, gaz şarjı, filitrelerin ilaçlı temizliği, program kartı tamiri, kumanda temini gibi konularda yani servis yardımı gereken anlarda size en profesyonel desteği sunan Çankaya Baymak Klima Servisi işlerinizi yıldırım hızı ile sonlandıracaktır.

Önemle şunu belirtmek isteriz ki klima kullanımının tüm detaylarını öğreniniz ve buna uygun olarak çalıştırınız. Aksi taktirde bilinçsiz kullanımınız neticesinde ciddi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Telefon açarak servis personellerimizden kısaca bilgi alabilme şansınızın olduğunu unutmayınız.

441 11 11 numaralı operasyon merkezimizin telefon numarası 7 gün 24 saat açıktır ve uzman personellerimiz her türlü yardım talebinize anında karşılık verecek şekilde pozisyon almıştır. Küçük sorunları telefon ile çözebileceğimiz gibi, servis desteğine ihtiyaç duyulan anlarda zaman kısıtlaması olmaksızın yardımcı olabilmekteyiz. Mobil pos cihazlarımız da sizlerin emrindedir, tamir ve bakım ücretlerinizi kolaylıkla kredi kartınızdan ödeyebilirsiniz.

Çankaya Baymak Servisi, insanların en büyük ihtiyaçlarından bazıları ısınma, sıcak su ve iklimlendirmedir. Bu ihtiyaçların tam anlamı ile kesintisiz bir şekilde karşılanması elbette kullanılacak cihazın kalitesine bağlıdır. Isıtma ve soğutma sistemleri olarak bilinen bu cihazlar Baymak markası altında oldukça kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

Ülkemizin hemen her yerinde olduğu gibi Çankaya ilçemizde de Baymak markası oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi bakımların ertelenmemesi çok önemlidir. Çünkü zamanla elektronik parçalar eskiyebiliyor ya da arızalanabiliyor. Bu gibi durumlarda kullanıcılar zor durumlar yaşayabiliyor.

Müşterilerimize genellikle yılda iki kez bakım yaptırmalarını öneriyoruz. Böylelikle Baymak kombiklimakazan ve şofbenler sorun çıkarmadan çalışacaktır. Bilindiği gibi bu gibi cihazlar gün ortasında birden çalışmayı bırakmış ise günlük işlerin de sekteye uğramasına neden olmaktadır. Bu sebeple önceden tedbir almanız sizin yararınıza olacaktır.

Aslında yıllık bakımlar hayli hızlı ve kapsamlı bir şekilde yapılabilmektedir. Yani çok geniş bir zaman dilimi ayırmanıza da gerek yoktur. Çankaya Baymak Servisi teknisyenlerimiz hızlı, garantili ve sonuç odaklı bakım yaptığından sizler kaliteli hizmet olacaksınız.

Çankaya Baymak Kombi Servisi

Kombiler ortaya herhangi bir arıza çıkardıklarında genellikle bunu LED ekranlarında arıza kodu olarak yansıtırlar. Bu da kullanıcılın nasıl bir arıza ile karşılaştığını görmesine yardımcı olur. Mesela cihazınızın ön panelinde baca gazı aşırı ısınma problemine dair bir kod belirmiş ise ne yapmalısınız? Baca gazı sıcaklığı yükseliyor uyarısı alıyorsanız size tavsiyemiz cihazı kapatıp bir süre beklemeniz.

Ardından açtığınızda sorun devam ediyorsa birkaç kez üst üste restleme yani yeniden başlatma işlemi uygulayınız. Ancak bu da çare olmuyor ise muhtemelen parçalarda bir sorun oluşmuş olacağından Çankaya Baymak Servisi operasyon merkezimizi arayarak uzman desteği isteyebilirsiniz.

Çankaya Baymak Şofben Servisi

Günün her saati, dilediğiniz anda sıcak su ihtiyacınızı karşılayan cihazlardan bir tanesi de şofbenlerdir. Şofbenler de herhangi bir arıza durumunda sizleri bilgilendirmektedir. Karşınıza çıkabilecek arıza kodlarından bir tanesi by pass kontrol valfi arızasıdır. Böyle bir arıza parça bazlı bir arızadır ve herhangi bir müdahalede bulunmamanızı öneriyoruz. Çankaya Baymak Servisi irtibat numaramızdan bizlere ulaştığınız takdirde sizlere anında ekibimizi göndermekteyiz.

Baymak markası her ne kadar kaliteli cihazlar ile anılsa da neticede ne zaman ortaya bir arıza çıkacağını bilemezsiniz. Bu sebeple karşınıza anlamadığınız bir durum çıktığında cihazınızı daha büyük risklere atmamak adına ekiplerimizi bekleyiniz. Çankaya ilçemizde günün her saati gezici servis araçlarımız ile hizmet veren teknik ekibimiz bulunduğunuz yere hızla gelecek ve Çankaya Baymak Servisi garantisi ile işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!