Çankaya Beko Servisi

Beko Servisi

Havaların soğuması ve kışa girmeden önce kombi bakımı yaptırılması gerekmektedir. Cihazın sıcak suyu radyatörlere gönderirken sıkıntı yaşanması durumunda ısıtmamaktadır. Devamlı olarak kombinin göstergesi kontrol edilip su seviyesi düştüğünde dikkat edilmezse daha büyük sıkıntılar yaşanmaktadır.

Çankaya Beko servisi tesisatın temizliği, bacanın kontrolü ve gaz ayarları yapılmaktadır. Herhangi bir arıza olduğunda kart değişimi, cihazın tamiri ve orijinal parçaları titizlikle değiştirilmektedir. Zamanla peteklerin içinde oluşan kireçlerin çoğalması ile birlikte tıkanık olmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden ısıtma tam anlamı ile dışarıya vermemektedir.

Bakım sırasında genelde basınç göstergesi önemli olduğu için kontrol edilmektedir. Eğer su basıncı düşük ise kombiye vanadan su konulması oldukça önemli bir ayrıntıdır. Marka ve modeline göre Çankaya Beko servisi cihazın içerisinde değişiklik olsa da cihazın hattına zarar vermeden özenle yapılmaktadır.

Emniyet açısından evdeki petekler yaza girerken veya dışarıya giderken kapatılması son derece uygundur. Gaz kokusu aldığınızda cihazın sigortasını kapatıp hemen uzmanlara danışmak gerekmektedir. Devamlı olarak cihazın ses yapması, suyun ısınmaması gibi birçok problem kısa sürede çözümlenmektedir.