Çankaya Beko Servisi

Çankaya Beko Servisi olaraksiz değerli müşterilerimize Çankaya ilçesinde hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktadır. Beko marka bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, klima kombi televizyon ve şofben cihazlarınızın her türlü arıza durumlarını kısa sürede gerçekleştirmekte ve yıllık periyodik bakımlarını özenli bir şekilde yapmaktadır. Servis çalışanlarımız sertifikalı ve işini iyi yapan ustalardan oluşmaktadır.

Beko klima ürünlerinizde hiç çalışmama problemi yaşıyorsanız öncelikli olarak klima cihazınızın elektrik akımını kontrol etmeniz gerekir. Elektrik ustası çağırdınız ve elektrik tesisatınızdaherhangi bir sıkıntı yoksa ikinci işlem olarak klimanın kumandasının düzgün çalıştığından emin olmalısınız.

Eğer klima kumandasında da herhangi bir arıza olduğunu düşünmüyorsanız Çankaya Beko Servisi yetkililerinden yardım isteyin.Sorunuz en kısa süre içerisinde çözülecektir. Çankaya Beko Servisi çalışanlarımız klima montajınızı yaparken matkap değil karot aleti kullanmaktadır.Karot makinesi duvarınızı daha az zedelemekte ve düzgün delik açılmasını sağlamaktadır.

Beko klima cihazınızı çalıştırırken ideal sıcaklık 22 derece olmalıdır.Daha alt derece sıcaklıklarda insan vücut sağlığını olumsuz etkilemektedir. Beko klima cihazlarının iç ve dış ünite temizliği en az senede 2 kez olmalıdır.Çankaya Beko Servisi çalışanları klima cihazlarınızın temizliği ve bakımı konusunda yeterli bilgiye sahiptir ve tüm bakımını bizzat kendisi yapmaktadır.

Beko buzdolabı cihazlarınız yiyeceklerinizi aşırı bir şekilde dondurursa cihazın ısıtıcılarında problem var demektir.Kesinlikle Çankaya Beko Servisi yetkililerini çağırmanız gerekir. Çalışma arkadaşlarımız sorunuzu kısa bir süre içerisinde halledecek ve hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayacaktır.

Beko buzdolabı cihazlarınızı kullanırken buzdolabı kapağını şiddetli bir şekilde açıp kapama yapmayınız.Cihazın motoru bozulur. Beko buzdolabı cihazınız No-Frost özelliğindeyse hava üfleyen kapağının önü kesinlikle yiyecek ile kapatılmamalıdır. Bu duruma dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer Beko buzdolabı cihazınızı uzun süre kullanmayacaksanız aletin içini tamamen boşaltın ve kapağını iki parmak boşluk kalacak şekilde açık bırakın.

Beko çamaşır makinesi aletinin açma kapama tuşu bozuksa bu sorunun temel nedeni anakarttan kaynaklanıyor olabilir.Potlarda bir kırılma vardır. Bu sorunun tamiri için Çankaya Beko Servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Beko çamaşır makinesi tamburu dönme yapmıyorsa kazanı bozulmuştur veya bağlantı yerleri kırılmıştır.Fonksiyonu değişen veya azalan parçanın orijinali ile değişimi için Dikmen Beko Servisi çalışanları ile iletişime geçin ve en kısa sürede arızanızın giderilmesine yardımcı olun.Beko çamaşır makinesi cihazlarınızdan tasarruf sağlamak için her zaman kısa program tercih edin ve cihazınızı gece saatlerinde çalıştırın.

Beko televizyon ürünleri tüm insanların günlük vakitlerinin çoğunu alan teknolojik cihazlardır.Hayatımızda bu kadar yer edilen ürünlerin zaman zaman arızalanması doğaldır.Led veya LCD model Beko televizyonları ekranları kırıldığı zaman yeni bir Beko televizyon ile değiştirmeniz tavsiye edilir. Çankaya Beko Servisi sizlere ekran kırılması problemini çözmektense yeni cihaz almanızı şiddetle önermektedir.

Havaların soğuması ve kışa girmeden önce kombi bakımı yaptırılması gerekmektedir. Cihazın sıcak suyu radyatörlere gönderirken sıkıntı yaşanması durumunda ısıtmamaktadır. Devamlı olarak kombinin göstergesi kontrol edilip su seviyesi düştüğünde dikkat edilmezse daha büyük sıkıntılar yaşanmaktadır.

Çankaya Beko servisi tesisatın temizliği, bacanın kontrolü ve gaz ayarları yapılmaktadır. Herhangi bir arıza olduğunda kart değişimi, cihazın tamiri ve orijinal parçaları titizlikle değiştirilmektedir. Zamanla peteklerin içinde oluşan kireçlerin çoğalması ile birlikte tıkanık olmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden ısıtma tam anlamı ile dışarıya vermemektedir.

Bakım sırasında genelde basınç göstergesi önemli olduğu için kontrol edilmektedir. Eğer su basıncı düşük ise kombiye vanadan su konulması oldukça önemli bir ayrıntıdır. Marka ve modeline göre Çankaya Beko servisi cihazın içerisinde değişiklik olsa da cihazın hattına zarar vermeden özenle yapılmaktadır.

Emniyet açısından evdeki petekler yaza girerken veya dışarıya giderken kapatılması son derece uygundur. Gaz kokusu aldığınızda cihazın sigortasını kapatıp hemen uzmanlara danışmak gerekmektedir. Devamlı olarak cihazın ses yapması, suyun ısınmaması gibi birçok problem kısa sürede çözümlenmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!