Çankaya Bosch Servisi

Çankaya Bosch servisi, Ankara ilinin Çankaya ilçesinde her türlü Bosch ürünlerinizin bakım, onarım tamir ve arıza durumlarını hallediyoruz. Her biri alanında uzman ve sertifikalı çalışanlarımız ile problemlerinize daha akılcı ve daha uzun vadeli çözümler üretiyoruz.

Gelişen beyaz eşya ,klima ve televizyon sektörüne karşın Bosch ürünleri, her zaman en iyileri arasına girmeyi başarmıştır. Bizlerde Çankaya Bosch servisi olarak Bosch markasına yakışır bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Müşterilerimize sunduğumuz hızlı hizmet ağımız ile arızalarınızı 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde çözmekteyiz.Sunduğumuz online servis hizmetimiz bu süreyi daha da kısaltmakta hatta bazen servis çıkarmanıza bile gerek bırakmamaktadır.

Bosch klima ürünleri bizleri yazın sıcağından kurtaran, kışın soğuğunda ısıtan oldukça teknolojik cihazlardır. Zaman zaman arıza vermeleri hayatımızda büyük aksaklıklara yol açar.

Klima cihazları bakımları, zamanında yapılmazsa sık sık arıza verir. Verdikleri arıza arasında müşterilerimizin bize en sık bildirdikleri konu, cihazdan kötü kokular gelmesidir. Bosch klima ürünlerini kullanırken filtre temizliği yapmıyorsanız cihazınızdan kötü kokuların gelmesi normaldir.

Çankaya Bosch servisi olarak Bosch klima ürünlerine,senede en az 2 defa bakım yapılmasını öneriyoruz. Eğer bu bakımlarınızı aksatırsanız, cihazınızın filtre temizliği olmaz. Eskiyen parçaların değişimi gerçekleşmez ve cihazın normal ömrü oldukça kısalır. Bosch klima ürünlerinizin iç ünitesinden su geliyorsa, büyük ihtimalle tahliye borusu tıkanmış demektir. Bu da bakımsızlıktan kaynaklanır.

Bosch marka beyazeşya ürünlerinden olan çamaşır makinelerinizde kullanım esnasında anormal olan bir takım sesler duyabilirsiniz.Makine sesleri arttıysa cihazın dönme esnasında tamburunda sorun var demektir. Tamburundaki sorunu gidermek ve ne olduğunu anlayabilmek için, en kısa sürede Çankaya Bosch servisi ekip arkadaşlarımıza sorununuzu iletin.

Çamaşır makinesi ürünleri hayatımızda büyük kolaylık sağlar. Bizlere, işlemleri kısa sürede yaparak bizlere vakitten tasarruf sağlamamıza yardımcı olur. Cihazları gece çalıştırdığınız takdirde enerji tasarrufu da sağlayabilirsiniz.

Cihaza, çalıştırmadan önce aşırı miktarda çamaşır yüklemesi yapmayınız. Deterjan gözüne gereğinden fazla deterjan koymayınız. Bu, cihazda fazla köpürmeye yol açacak ve zamanla su damlatma problemine sebep olacaktır.

Eğer cihazdan su damlatma problemi yaşıyorsanız büyük ihtimalle cihazın motorunda arıza olabilir.Usta çağırmanız gerekir. Bunun için Çankaya Bosch servisi ekip arkadaşlarımızdan kısa sürede randevu alabilirsiniz.

Bosch marka şofben kullanıcıları, genellikle şofbenlerini sıcak su elde etmek amacıyla kullanılırlar.Zaman zaman şofbenlerdesıcak su elde etmemiz mümkün olmayabilir.Bu durum,şofben cihazlarının bozulduğunu gösterir.

Eğer Bosch marka şofben ürünlerini herhangi bir sıkıntı yaşamadan kullanmak istiyorsak,Çankaya Bosch servisi ekip arkadaşlarımız tarafından düzenli aralıklarla kontrol edilmelerine sağlayınız.

Ankara’nın Çankaya ilçesinde tüm Bosch ürünlerinizin; bakım, onarım, arıza ve tamir durumlarını profesyonel servis ekibimiz ile yerinde gelip yapıyoruz. Yaşadığınız her türlü sıkıntıda sizlere bir telefon kadar uzağız. Çankaya Bosch servisi olarak bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara’nın en gözde ve elit semtlerinden birinde merkez servis hizmetleri inanılmaz derecede katkı sağlamaya ve insanlara yardımcı olmaya devam ediyor. Özellikle her za

man orijinal seçenekler üzerinde duran Çankaya Bosch servisi aynı zamanda orijinal yedek parça konusunda çok daha dikkatli davranarak insanlara hizmet sunuyor. Merkez konumundaki yaygın servis ağı hizmet potansiyelinin daha geniş kitlelere sorunsuz ulaşımına sizin de anlayacağınız şekilde mükemmel bir katkı veriyor.

Bilinçli ve deneyimli olduğu her halinden belli olan kaliteli ekipler nezaket kuralları içerisinde en iyi servis hizmetini insanların kapısına kadar getiriyor. Kapınıza kadar demişken ödemelerinizi kapıda pos ile kredi kart avantajları ile yapabilir firmanın kaliteli servis avantajından yararlanabilirsiniz.

Kombi Klima Beyaz Eşya Şofben ve diğer Bosch markalı ürünlerinizin servis hizmetini almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Çok hızlı ve seri çalışmaları ile kendini gösteren Çankaya Bosch merkez servisi teknolojisini bilgisi ile bütünleştirilmiş durumda ve size inanılmaz derecede yardım aynı zamanda katkı sağlıyor. Üretimde kalite konusunu göz ardı etmeyen firma, servis konusunda da her zaman insanlara istediğini veren bir performansı desteklemiş ve bunu göstermiştir

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!