Çankaya Buderus Servisi

Buderus Servisi

Uygun fiyatlarla montaj hizmeti, doğru keşif, periyodik bakım ve onarım hizmetleri ile Çankaya Buderus servisi olarak yılların deneyimini sunmaktayız. Buderus marka klima modellerinde orijinal gaz kullanımı ve doldurumu, gaz kaçağı tespiti, arıza tespiti, iç ve dış ünite değişimi, cihaz yer değişimi ve nakil hizmetleri ile hizmet sunmaktayız. Çağrı merkezi numaramızdan günün her saati arayarak randevu talep edebilir, web sayfamız üzerinden online talep ve randevularınızı sunabilirsiniz. Buderus kombi ve ısıtma- soğutma sistemlerinde arıza tespiti ve bakım hizmetleri sunmaktayız.

Çankaya Buderus servisi olarak, yaşam alanlarınız için en ideal cihaz en uygun montaj hizmetiyle sağlamaktayız. Beyaz eşya modellerinde ve Buderus kombi modellerinde orijinal yedek parça değişimi kısa sürede tamirat hizmeti ile garantili olarak sağlanmaktadır. Firmamız Buderus marka kazan modellerinde arıza tespiti, tamirat, bakım hizmetleri sağlamaktadır.

Kombi şofben gibi, su ısıtma cihazları ve Buderus marka iklimlendirme sistemlerinin tamiratı ve parça değişimi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, Buderus marka şofben kurulumu, keşfi, onarımı ve bakım hizmetleri sağlamaktadır.