Çankaya Buderus Servisi

Çankaya Buderus Servisi Ankara Çankayalı Buderus kullanıcılarına sınırsız teknik destek veren 25 yıllık bir deneyim ve donanıma sahip şehrin en köklü firmalarından bir tanesidir. Şofbenklima ve kombi ürünleri Buderus markası altında oldukça sık tercih edilmektedir. Çankayalı kullanıcılar da genellikle cihazlardan memnun kalmaktadır. Çankaya ilçesinde en geniş servis ağı ise Çankaya Buderus Servisi hızlı ve sonuç odaklı bir şekilde işlemlerini yürütmektedir.

Sunduğu olanaklar, hızı, hesaplı oluşu, garantili oluşu ile daima bir numaralı tercih sebebi olmuştur.  Buderus kombi ve şofbenlerin tüm modellerini, sistemlerini en ufak ayrıntısına kadar firmamız uzman teknisyenleri bilmektedir. Bu nedenle Buderus marka cihazınızın hangi model olduğu hiç önemli değildir. Ekibimiz sizler için cihazınıza kapsamlı bir bakım gerçekleştirecektir.

Özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombilerden pek farklı arıza çeşitleri ile karşılaşabiliyoruz. Kombilerde aldığımız şikâyetlerden bir tanesi peteklerin aşırı derecede ısınmasıdır. Kombide ısı sürekli yükseliyor ve peteklerde bu aşırı ısınma hissediliyor ise üç yollu vananın kontrol edilmesi gerekir.

Kalorifer tesisatına ve sıcak su hattına giden kanallardan birisi tıkandığı takdirde bir taraf aşırı ısınmaya başlayacaktır. Üç yollu vanayı tıkayan bir şey varsa temizlenecek, giriş çıkış kısımları kontrol edilecektir. Çankaya Buderus Servisi uzman kadromuz bu konuda sizlere gerekli desteği verecektir.

Ayrıca kombinizin petek boru hattında da bir tıkanıklık meydana gelmiş olabilir. Cihazınızın kartında bir arıza meydana gelmiş ve bu da aşırı ısınmaya sebep veriyor olabilir. Önemli olan arızanın kaynağının iyi tespit edilmesi ve duruma en uygun yöntemle onarımının gerçekleştirilmesidir. Bu konuda sizlere Çankaya Buderus Servisi operasyon merkezimizden göndereceğimiz teknisyenlerimiz tam teşekküllü bir bakım onarım hizmeti sunacaktır.

Şofbenlerde ise bizlere bacalı mı hermetik şofbenlerin mi daha avantajlı olduğuna dair sorular gelmektedir. Bacalı şofbenler pek çok zehirlenme durumunu ortaya çıkardığından biz firma olarak daima Buderus hermetik şofbenleri kullanmanızı öneriyoruz.

Hermetik şofbenler ihtiyacı olan oksijeni dışarıdan alır, bulunduğu ortamdan değil. Bu sebeple ortamda bulunan kişiye de zarar vermez. Bacalı şofbenlerinizin mutlaka düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bacalı şofbenler her bakımdan sizlere masraf çıkaracağından ve sağlığınızı tehdit edeceğinden hermetik şofben modellerini tercih etmenizde yarar olacaktır. Buderus marka şofbenler hakkında detaylı bilgi almak için Çankaya Buderus Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Çankaya sakinleri Buderus marka kombi, klima ve şofbenlerde yaşadığı tüm sorunlar için günün 24 saati bizlere rahatlıkla ulaşabiliyor. Bizlere Ankara için tek numaramızdan ulaşabileceğiniz gibi online olarak web sitemizden de ulaşabilir ve bizden teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Uygun fiyatlarla montaj hizmeti, doğru keşif, periyodik bakım ve onarım hizmetleri ile Çankaya Buderus servisi olarak yılların deneyimini sunmaktayız. Buderus marka klima modellerinde orijinal gaz kullanımı ve doldurumu, gaz kaçağı tespiti, arıza tespiti, iç ve dış ünite değişimi, cihaz yer değişimi ve nakil hizmetleri ile hizmet sunmaktayız.

Çağrı merkezi numaramızdan günün her saati arayarak randevu talep edebilir, web sayfamız üzerinden online talep ve randevularınızı sunabilirsiniz. Buderus kombi ve ısıtma- soğutma sistemlerinde arıza tespiti ve bakım hizmetleri sunmaktayız.

Çankaya Buderus servisi olarak, yaşam alanlarınız için en ideal cihaz en uygun montaj hizmetiyle sağlamaktayız. Beyaz eşya modellerinde ve Buderus kombi modellerinde orijinal yedek parça değişimi kısa sürede tamirat hizmeti ile garantili olarak sağlanmaktadır. Firmamız Buderus marka kazan modellerinde arıza tespiti, tamirat, bakım hizmetleri sağlamaktadır.

Kombi şofben gibi, su ısıtma cihazları ve Buderus marka iklimlendirme sistemlerinin tamiratı ve parça değişimi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, Buderus marka şofben kurulumu, keşfi, onarımı ve bakım hizmetleri sağlamaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!