Çankaya Daikin Servisi

Ankara Çankaya bölgesinde Daikin servisi olarak hizmet sunmaktayız. Çankaya Daikin servisi olarak her türlü klima arıza tespit, tamirat, parça ve yedek parça değişimi, bakım, kimyasal temizlik, nakil hizmetleri, montaj, garanti başlangıcı ve keşif hizmetleri sunuyoruz.

Firmamız prensipleri gereği, orjinal ve garantili yedek parça değişimi- temini sağlamaktadır. Orjinal gaz dolumu ve kullanımı ile Daikin marka tüm iklimlendirme cihazlarınızı güvenle tamir ediyoruz.

Çankaya Daikin servisi olarak garantili yedek parça değişimi ve iç- dış ünite söküm- takım hizmetleri ile kaliteli hizmet sunuyoruz.

Bina mantolama, dış cephe boyama gibi işlemlerinizde dış ünite demontajı ve iş bitiminde yeniden montajı ile hizmet sunmaktayız. Yer değiştirme ve taşınma işlerinizde de iç ve dış ünite kurulumları ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Cihazlarınızda elektronik kart tamiri, değişimi hizmetlerinde servis sunuyor, kompresör ve kapasitör gibi iç parçalarda arıza tespit, onarım ve yenileme hizmetleri sunuyoruz.

Temiz ve mikroplardan arınmış nitelikli hava almanız için kimyasal temizlik ve mevsimsel bakım hizmetleri sunmaktayız. Mobil çağrı merkezlerimizle istediğiniz her an hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!