Çankaya Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Servisi

Ev ve iş yerlerinde 4 mevsim boyunca iklimlendirme konusunda sorun yaşamak istemeyenler verdiğimiz kaliteli hizmetlerden yararlanabilirler. Çankaya Demirdöküm servisi olarak kombilerin sağlıklı ve temiz bir ortamda çalışması için periyodik bakımlarını gerçekleştiririz. Konusunda deneyimli ekiplerimiz müşteri odaklı çalışmalarıyla fark yaratır. Kombilerin garantili başlangıç için kurulumu ve gerekli dönemlerde tesisat temizliği yapılır. Verdiğimiz garantili hizmetler kapsamında müşterilerimiz kombi çalıştırma kuralları ve dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda da bilgilendirilir.

7/24 kesintisiz hizmetler veren Çankaya Demirdöküm servisi olarak verdiğimiz ücretsiz keşif hizmetleriyle mekanda klima için en uygun yerin belirlenmesini sağlarız. Cihazlardan beklenen verimin alınabilmesi için ortama uygun klima seçimi de büyük önem taşımaktadır. Ekiplerimiz mevcut cihazların iç ve dış mekanlardaki yer değişikliklerinde de müşteri taleplerini en uygun şartlarda yerine getirir.

Banyo ve mutfakların en mükemmel yardımcısı olan şofben arızalarında da orjinal yedek parça kullanan firmamız, kontrol ve onarım çalışmalarında günlük hayatın sekteye uğramasına izin vermez. Tam donanımlı ekiplerle geniş bir servis ağına sahip olan Çankaya Demirdöküm servisi, verdiği garantili hizmetlerle sektörde fark yaratmayı başarır.