Çankaya Demirdöküm Servisi

Ev ve iş yerlerinde 4 mevsim boyunca iklimlendirme konusunda sorun yaşamak istemeyenler verdiğimiz kaliteli hizmetlerden yararlanabilirler. Çankaya Demirdöküm Servisi olarak kombilerin sağlıklı ve temiz bir ortamda çalışması için periyodik bakımlarını gerçekleştiririz.

Çankaya Demirdöküm Klima Servisi

7/24 kesintisiz hizmetler veren Çankaya Demirdöküm servisi olarak verdiğimiz ücretsiz keşif hizmetleriyle mekanda klima için en uygun yerin belirlenmesini sağlarız.

Cihazlardan beklenen verimin alınabilmesi için ortama uygun klima seçimi de büyük önem taşımaktadır. Ekiplerimiz mevcut cihazların iç ve dış mekanlardaki yer değişikliklerinde de müşteri taleplerini en uygun şartlarda yerine getirir.

Çankaya Demirdöküm Şofben Servisi

Banyo ve mutfakların en mükemmel yardımcısı olan şofben arızalarında da orjinal yedek parça kullanan firmamız, kontrol ve onarım çalışmalarında günlük hayatın sekteye uğramasına izin vermez. Tam donanımlı ekiplerle geniş bir servis ağına sahip olan Çankaya Demirdöküm servisi, verdiği garantili hizmetlerle sektörde fark yaratmayı başarır.

Şofbenlerde ise çalışma durduğu anda gaz ve elektriği kontrol etmek gerekecektir. Eğer gaz geliyorsa gaz memesinde bir tıkanıklık söz konusu olabilir. Gaz memesi tıkanmış ise temizliğini Çankaya Demirdöküm Servisi ekibimiz sizler için yapacak ve sorunu ortadan kaldıracaktır.

Çankaya Demirdöküm Servisi sizler için Ankara Çankaya ilçesinde yıllardır kalitenin güvencenin ve ekonomik çözümün adı olmuştur. Demirdöküm gibi ülke genelinde yoğun bir şekilde tercih edilen markanın cihazları elbette bakım ve onarım gibi ihtiyaçlara da gerek duyacaktır.

Bunun bilincinde olarak Ankara ilimizde yıllardır süregelen hizmetlerimizi aralıksız devam ettiriyor ve müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Şofben, kazan, klima ve şofben gibi ürünlerin hemen her gün ne denli yoğun bir şekilde kullanıldığını tahmin etmek güç değildir. Ancak bu cihazların parçaları hassas olduğundan bakım ve temizliğinin ihmal edilmesi durumunda pek çok sorun ortaya çıkarabilmektedir.

25 yıllık bir tecrübe ile müşterilerimizin kullandığı Demirdöküm cihazların bakımını aksatmadan yapmaktayız. Gerektiği takdirde ekibimiz orijinal yedek parça desteği ile cihazların tam kapasite çalışmasına yardımcı olmaktadır.

Önemli olan arızanın doğru bir şekilde tespit edilip doğru yöntemle onarılmasıdır. Bu sebeple alanında uzman teknisyenlerimiz ile çözüm odaklı çalışmalar yürütmekteyiz.

Ankara ilimizin en yoğun yerleşim alanlarından birisi olan Çankaya ve çevresinde müşterilerimiz günün 24 saati Çankaya Demirdöküm Servisi çağrı merkezinden bizlere rahatlıkla ulaşabilmektedirler.

Çankaya Demirdöküm Kombi Servisi

Konusunda deneyimli ekiplerimiz müşteri odaklı çalışmalarıyla fark yaratır. Kombilerin garantili başlangıç için kurulumu ve gerekli dönemlerde tesisat temizliği yapılır.

Verdiğimiz garantili hizmetler kapsamında müşterilerimiz kombi çalıştırma kuralları ve dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda da bilgilendirilir.

Demirdöküm marka kombiler ısı ihtiyacını karşılarken ayrıca sıcak su ihtiyacını da gün içerisinde aralıksız bir şekilde karşılamaktadır.

Kombinizi kullanırken birkaç ufak detaya dikkat ederek enerji tasarrufu sağlamanız mümkündür. Örneğin ısı yalıtımı kombi tasarrufu için oldukça önemlidir. Eğer iyi bir ısı yalıtımınız varsa kominin ısıttığı hava dışarıya çıkmayacaktır.

Böylece daha az yakıt harcamış olacaksınız. Mesela pencerelerinizin ısıcam özellikte olması daha çok tasarruf sağlamanıza yardımcı olacaktır. Radyatörlerin önü kapanmamalı, üstüne ya da yanına herhangi bir şey konmamalıdır.

Bu ve benzer ufak tedbirler ile daha çok verim sağlar daha çok tasarruf sağlarsınız. Çankaya Demirdöküm Servisi olarak kombinizle ilgili aklınıza gelen her bir sorunda yanınızda olmaktayız.

Demirdöküm markasının bir diğer kullanışlı cihazları kazanlardır. Eğer kazanda yakıt bitti uyarısı çıkmış ise yeni yakıt yüklemesi yapılır, yeniden ateşleme yapılır ve cihaz yeniden başlatılır. Bu şekilde uyarı da kaybolacaktır.

Yakıt bitmeden bu uyarı verilmeye başlanmış ise besleme süresini azaltmanız gerekebilir. Fakat sorun teşkil ettiği anda Çankaya Demirdöküm Servisi operasyon merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Demirdöküm marka tüm cihazlarınız için bizleri saat ve gün fark etmeden tek numaramızdan arayabilirsiniz. Çankaya ve çevresinde gezici servis araçlarımız ile sizlere zaman kaybettirmeden hızlı bir şekilde yardımcı olmaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!