Çankaya Doğsan Servisi

Beyaz eşya, kombi, klima, ankastre gibi ürünlerin her birinin ayrı bir yeri ve önemi bulunmaktadır.Bakım ve onarım işlemlerini düzgün yaptırılmasının yanı sıra dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta montaj işlemlerinin eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yaptırılması performansı açısında çok önemlidir.

Montajı eksiksiz yapılan cihazlar uzun vadede yüksek performansı ile çalışarak arıza gibi problemlerde çıkarmayacaktır. Montaj işlemleri cihazların sorunsuz çalışabilmesi açısında o çok önemli olduğu için tecrübeli teknik kişiler tarafından yapılması gerektiğini hiçbir zaman unutmayın. Çankaya Doğsan Servisi eli ile montajı yaptırılmayan cihazlar çoğu zaman yanlış montajdan kaynaklanan arızalar neden olmasının yanı sıra garanti kapsamına da kesinlikle girmeyecektir.

Çankaya Doğsan Servisi olarak elektronik cihazlarınızın montaj işlemlerini profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Bu sayede de cihazlarınız uzun vadede çalıştığı için yüksek performansla kullanarak arıza gibi problemlerle de başınız ağrımayacaktır .

Profesyonel Bakım Hizmeti

Tüm cihazlarda olduğu gibi Doğsan  marka cihazlarında kulanım koşulları ile kullanım sıkılığı paralelinde zamanla performans düşüklüğü yaşandığı görülmektedir.Çankay Doğsan Servisimize düzenli olarak yaptırdığınız profesyonel bakım işlemleri sayesinde başınızı ağrıtacak sorunlarla karşılaşmadan uzun bir süre sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışacaktır.

Servisimizde bakım ve tamir işlemlerini yapan tüm teknik personellerimizin her biri gerekli sertifikalara ve tecrübeye sahip bireylerden oluştuğu için sorunlara anında çözüm üretebilen aktif bireylerdir. Beyaz eşya,Kombi klima ve ankastre gibi cihazlarda oluşan büyük arızaları geniş ve donanımlı araç filolarımızla servis alanlarımıza getirerek profesyonel yollarla tamirini yapmaktayız.

Eğer cihazların arızası yerinde yapılabiliyorsa cihazın tamirini yerinde yapmaktayız. Çankaya Doğsan servisi olarak siz değerli müşterilerimizin zamanını ve bütçesini düşünerek uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçeneklerimizle en kısa zamanda tamir ve onarım işlemlerini yapmaktayız Firma olarak imajımızı müşteri memnuniyetine verdiğimiz değerle kazanmış bulunmaktayız.

Orijinal Yedek Parça ve Garanti Hizmeti

Çankaya Doğsan Servisi olarak tüm elektronik cihazlarda parça değişimleri sırasında orijinal yedek parça ve garanti hizmetini de sunmaktadır. Servisimizin depolarında bulunan Doğsan markalı yedek parça ve aksesuarlarının hepsi orijinal ürünlerdir.Geniş ürün yelpazemizle bütün yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı gidermekte ve değiştirildiği andan itibaren yedek parçalara bir yıl garanti kapsamına almaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!