Çankaya Ferroli Servisi

Çankaya Ferroli Servisi 1Çankaya Eca Servisi  Ar-Ge çalışmalarına verdiği önem sayesinde üstün nitelikli ve son teknolojiye sahip cihazlar üreterek ısıtma sistemleri sektöründe öncü ve seçkin firmalar arasına girmeyi başarmış ve bu konumunu yıllardır sürdürerek sevilen bir marka olmuştur. ECA , dayanıklı yapısı , kolay kullanılırlığı , ekonomik işleyişi , yaygın servis teşkilatı , bol ve ucuz yedek parçaları ile Türk kullanıcılar tarafından sevilmiş ve ilgi ile karşılanmıştır.

Bunun yanı sıra dünyanın da çeşitli ülkelerine ihraç edilerek ülke ekonomimize önemli bir katkı sağlamıştır. Büyük şehirlerin hemen hemen her noktasında kolayca ulaşabileceğiniz bir ECA satış noktası bulunmakla beraber her semte yayılmış servis merkezleri ile de sizlerin yanı başında olmayı başarmıştır.

Çankaya Eca Servisi iyi organize olmuş , işine aşırı önem veren , teknolojinin tüm imkanlarını kullanan , araştırmacı ve ve sürekli gelişim içinde olan yapısı ile de dikkat çekmeyi başarmış , bu nedenle de Eca kullanıcılarının nezdinde hep iyi pozisyonlarda olmuştur.

Yanma odası , eşanjör , sirkülasyon pompası , ana işlemci kartı , fan , sensör diyafram , gaz valfi , brulör gibi bir çok parçanın bir araya gelmesi ile kombinasyon sağlanıp kombi cihazı haline gelen ürününüz sürekli performans göstermesi ve devamlı kullanım aşamasında olduğu için kendisini oluşturan bazı parçalarında zaman içinde deformasyona rastlanmakta ve bu parçaların revize edilmesi gerekmektedir.

Bu tip , servis ihtiyacı doğuran durumların çözümü ve cihazın çalışma devamlılığının sağlanması için bakım onarım ihtiyacınızı Çankaya Eca Kombi Servisi ile iletişime geçerek sonlandırabilir , her bütceye uyan , sizi memnun eden ve büyük başarı sağlayan işlemlerimizden faydalanabilirsiniz.

Çankaya Eca Servisi servis sonrası mutlaka memnuniyet araştırması yapmakta, müşterilerinin tavsiyelerini ve olası şikayetlerini can kulağı ile dinleyerek mercek altına almaktadır. Çankaya Bölgesinde iyi bir isimle anılan firmamız aşırı gayret göstererek sürekli kendisini yenileme hedefinde hızla ilerlemektedir.

Önüne çıkan tüm engelleri sakin ama yerinde müdahalelerle saf dışı bırakan ekiplerimiz ve işletmemiz , müşteri ilşkilerinde de güler yüzlü ve sabırlı yapısı ile de iyi diyaloglar geliştirmiştir. Çankaya Eca Servisi ile binlerce müşterimizin yaptığı gibi çalışma ayrıcalığına kavuşmak isterseniz bizi 441 11 11 numaralı sabit hattımız vasıtası ile arayıp dilediğiniz gün ve saat için servis kaydı oluşturabilirsiniz. Servis organizasyonunun en kapsamlısı ve en gelişmişini bulacağınız merkezimiz sizlere pazar günleri ve gece geç saatlerde de hizmet sunmaktadır.

Çankaya Eca Servisi kombi ve şofben konusunda cihaz taşıma, montaj, bakım, onarım yedek parça temini gibi her türlü işlemi yapan, alanında uzman bir kadroya sahip şehrin en köklü firması olmaktadır. Çankaya ilçesi Ankara ilimizin merkezi konumunda olan çok nüfuslu bir ilçedir.

Eca marka kombi ve şofben kullanan pek çok insan burada yaşamaktadır. Yıllık bakımları yapılsa da bazı zamanlar kombi ve şofbenler beklenmedik arızalar ortaya çıkarabilirler. Bazı zamanlar kullanıcı hatası ile ortaya çıkabilen problemler bazı zamanlar ise zamana bağlı olarak parça bozulmaları ile kendisini gösterebilir.

Elektrik ve gaz ile ilgili problemlerin yanı sıra montaj ve üretim hatası nedeni ile de kombi ve şofbenlerde tekleme, durma gibi sorunlar gözlemlenebilir. Doğru tespit ve doğru onarım ile Eca marka cihazlarınızı eski performansına hızla kavuşturmaktayız.

Alanında uzman eğitimli teknisyenlerimiz bulunmaktadır. Gezici servis araçları ile Çankaya ilçesinin her mahallesinde hızlı bir şekilde hizmet vermektedirler. İso 9001 belgeli firmamız sonuç odaklı hizmet vermektedir. Bu anlamda alacağınız hizmet kapsamlı ve profesyonel olacaktır. Çankaya Eca Servisi garantisi ile işlemlerimizi yürütmekteyiz. Telefonla destek, online destek gibi imkânlar da sunmaktayız.

Kombilerin önemli pek çok parçası vardır. Bu parçalarda meydana gelebilecek bir tekleme ya da hasar durumunda hızla müdahale etmek gerekir. Örnek vermek gerekirse kombi genleşme tankı bunlardan bir tanesidir. Genleşme tankı su basıncını dengeleyen en önemli mekanizmadır.

Şayet genleşme tankının içerisindeki hava bitecek olursa ya da delik meydana gelmiş ise kombi arızaya geçecektir. Kombi genleşme tankı arızalanmış ise su basıncı hızlı bir şekilde yükselecektir. Su sızdırmalarının en büyük nedenlerinden bir tanesi genleşme tankı delinmesidir. Eca marka kombinize gerekli bakım Çankaya Eca Servisi teknik birimlerimiz tarafından yapılacaktır.

Şofbenler de Eca markasının oldukça iyi olduğu konulardan bir tanesidir. Birbirinden farklı kapasitedeki şofbenler oldukça kullanışlıdır. Şofbenler konusunda sıcak su çıkış sensörü, sensör kabloları ya da sensör bağlantıları gibi önemli kısımlardan arızalar alabiliyoruz.  Şofbende yoğuşma tahliye tıkanması, kademe anahtarı arızası, basınç arızaları, LED ekran ve kart arızaları gibi mutlaka hızlı bir şekilde müdahale edilmesi gereken sorunlar karşımıza gelebiliyor.

Bu tip sorunlar uzmanlık isteyen teknik konular olduğundan Çankaya Eca Servisi operasyon merkez birimimiz ile irtibata geçmeniz yararlı olacaktır. Herhangi bir arıza sezdiğinizde kesinlikle hiçbir müdahalede bulunmadan ekibimizden yardım isteyiniz.

Gezici servis araçları ile anında kapınıza gelecek olan ekibimiz gerekli teçhizatları ile doğru yöntem kullanarak bakım onarım işlemlerini gerçekleştirecektir. Ankara için tek numaramız olmakla beraber sizlere online ve telefonla destek hizmetleri de sunmaktayız. Hafta sonu dahil bizlere her gün her saat ulaşmanız mümkündür.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!