Çankaya Ferroli Servisi

Ferroli Servisi

Çankaya ferroli servisi kombilerden bahsetmek gerekirse; garanti için sizlere bir başlangıç yapar. Baca kontrolü ve kombi tesisat temizliği için yardım eder. Herhangi bir su damlaması gördüğünüzde o servis ile ilgilenen kim ise onu çağırabilirsiniz. Gaz kokusu aldığınızda bilinen numarayı tuşlayarak arayabilirsiniz. Orjinal bir yedek parçaya ihtiyacınız var ise kombi sorunu için yardım alabilirsiniz. Kombi de fazla ısınan gövde sorunları için bu gibi servislerden yardım alabilirsiniz.

 Çankaya Ferroli Klima Servisi

Çankaya ferroli servisi klimalardan bahsetmek gerekirse; servis ağının yeterliliği bakımından orjinal gaz ve parçalardan kullanabilirsiniz. Klimanın tamiri için temiz çalışmak ve ortamın zarar görmemesi açısından arızaları bulup onarmak son derece önemlidir. Klima gaz kaçağı için dış ve iç nakil yer değiştirme işlemlerinin yapılması gerekir.

Kimyasal temizliğin yapılması ve bakımların onarılması gibi konular önemlidir. Kapasitör arızası var ise eğer bunun tespiti ve tamirinin özen ile yapılması gerekir. Şofben sorunları için ise; suyun ısıtmaması gibi sorunlar olabilir. Bu yüzden ilgilenen servisin aranılıp sorununuzu söylemeniz önemlidir.