Çankaya Ferroli Servisi

Çankaya Ferroli Servisi 1Çankaya Ferroli Servisi, sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamak günümüzde oldukça kolay bir hale gelmiştir. Çünkü hem kombiler hem de şofbenler bu ihtiyaçları maksimumda karşılamaktadır.

Yılardır hem kombiler hem de şofbenler teknolojiye paralel olarak oldukça kullanışlı bir şekilde insanlara sunulmuştur ve her geçen yıl da bir yeni modeli çıkmaya devam etmektedir.

Ferroli markası ise hem kombilerde hem de şofbenlerde sık tercih edilen bir marka olarak ön plana çıkmaktadır. Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde de Ferroli markası yoğun bir şekilde tercih sebebidir.

Kaliteli cihazları ile hem evlerde hem de işyerlerinde kullanılan Ferroli marka cihazlarda yaşanabilecek her türlü sorunda ise Çankaya sakinlerine engin tecrübemiz ile yardımcı olmaktayız.

Kombilerinizin yıllık bakımı, temizliği, parça değişimi gibi aklınıza gelebilecek tüm işlemlere imzamızı atıyoruz. Üstelik bulunduğumuz tüm müdahaleler servis garantimiz altında yapılmaktadır.

Müşterilerimizi hiçbir suretle zaman bakımından mağdur etmiyor ve Çankaya ilçesinin her sokağında aktif olarak görev yapan servis araçlarımızı yönlendiriyoruz.

Böylelikle kullanıcılar en zor zamanlarında anında profesyonel destek alabiliyorlar. 25 yıldır kombi ve şofbenler konusunda uzmanlaşmış bir kadroya sahibiz. Bu anlamda cihazlarınızın bakımında en yeni ve çözüm odaklı işlemler uyguluyoruz. Çankaya Ferroli Servisi Çankaya sakinlerinin tek bir telefonu ile hızlı ve garantili çözümler sunman bir firmadır.

Günün her saati, dilediğiniz anda sıcak su ihtiyacınızı karşılayan cihazlardan bir tanesi de şofbenlerdir. Şofbenlerde karşınıza çıkabilecek arıza kodlarından bir tanesi by pass kontrol valfi arızasıdır. Böyle bir arıza parça bazlı bir arızadır ve herhangi bir müdahalede bulunmamanız gerekir. Böyle bir arıza kodu almış iseniz Çankaya Ferroli Servisi operasyon merkezimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Kombilerle ilgili de pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi de gürültülü çalışmadır. Eğer Ferroli kombiniz çalışırken çok gürültü çıkarıyor ise fan motor arızası ortaya çıkmış olabilir. Fan motor bakımı Çankaya Ferroli Servisi ekibimiz tarafından yapılacak onarımı mümkün değil ise orijinal Ferroli yedek parçası ile değişimi gerçekleştirilecektir.

Kombinizdeki ses sorununa neden olan durumlardan bir tanesi de kombinizin devir daim motorunun arızalanmasıdır. Devir daim motor bakımı ekibimiz tarafından kapsamlı bir şekilde yapılmakta ve herhangi bir arızaya karşı tedbir alınmaktadır.

Ayrıca kombinizin sıcak su ile kaloriferi ayıran parçalarında bir sorun ortaya çıkmış ise yine ses sorunu ile karşılaşmış olabilirsiniz. Çankaya Ferroli Servisi teknisyenlerimiz gerekli tüm bakımları yerine getirecek ve orijinal yedek parça desteği ile sorunu hızlı bir şekilde çözecektir.

Çankaya ferroli servisi kombilerden bahsetmek gerekirse; garanti için sizlere bir başlangıç yapar. Baca kontrolü ve kombi tesisat temizliği için yardım eder. Herhangi bir su damlaması gördüğünüzde o servis ile ilgilenen kim ise onu çağırabilirsiniz.

Gaz kokusu aldığınızda bilinen numarayı tuşlayarak arayabilirsiniz. Orjinal bir yedek parçaya ihtiyacınız var ise kombi sorunu için yardım alabilirsiniz. Kombi de fazla ısınan gövde sorunları için bu gibi servislerden yardım alabilirsiniz.

Çankaya ferroli servisi klimalardan bahsetmek gerekirse; servis ağının yeterliliği bakımından orjinal gaz ve parçalardan kullanabilirsiniz. Klimanın tamiri için temiz çalışmak ve ortamın zarar görmemesi açısından arızaları bulup onarmak son derece önemlidir. Klima gaz kaçağı için dış ve iç nakil yer değiştirme işlemlerinin yapılması gerekir.

Kimyasal temizliğin yapılması ve bakımların onarılması gibi konular önemlidir. Kapasitör arızası var ise eğer bunun tespiti ve tamirinin özen ile yapılması gerekir. Şofben sorunları için ise; suyun ısıtmaması gibi sorunlar olabilir. Bu yüzden ilgilenen servisin aranılıp sorununuzu söylemeniz önemlidir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!