Çankaya Hotpoint Servisi

Çankaya Hotpoint Servisi 1Çankaya Hotpoint Servisi, Hotpoint marka beyaz eşya ürünleriniz için her daim kaliteli hizmet sunan servisimiz, sizler için her daim desteğe ve yardıma hazırdır.

Çankaya Hotpoint Servisi olarak tavsiyemiz beyaz eşya cihazlarınızdan olan buzdolabınızı asla güneş gören bir yere koymayınız ve dolabınıza sıcak yemekler koymayınız. Bu gibi durumlar buzdolabınızın verimliliği düşürecektir.

Buzdolaplarınızın verimliliğini düşürmemek için mutlaka kullanım kılavuzuna göre hareket etmeniz gerekmektedir. Kurulum esnasında teknik servis olarak her türlü bilgi verilmekte olup, verdiğimiz bilgilere göre kullanılması gerekmektedir.

Buzdolabınızda kapak açıldığında ses duruyor, kapak kapatıldığında ses tekrar duyuluyor ise muhtemelen iç fanlar arızalıdır. Donma problemi de olabilir. Bu tip sorunlarınızda Çankaya Hotpoint Servisi olarak sorunlarınızı hızlı ve garantili olarak derhal çözmekteyiz.

Bazen cihazlarınızda su terazisi ayarları da bozulabilir. Bu durumda buzdolabınızdan ses gelebilir. Bu sesler için ayrıca buzdolabın alt kısmında bulunan tekerler de kontrol edilmelidir. Her türlü pratik işlemi yaptıktan sonra sorununuz halen düzelmedi ise Çankaya Hotpoint Servisi müşteri temsilcimiz ile bağlantı kurmanız sorununuzun çözümü için yeterlidir.

Beyaz eşya gurundan olan bir diğer malzemeler ise Hotpoint marka çamaşır makineleri ve bulaşık makineleridir. Çamaşır makinenizde sıkma esnasında vibrasyon veya hareket etme durumu varsa amortisörler arızalı demektir.

Ya da açma kapama düğmesi bozuksa ana karta bağlı olan potlarda veya bağlantısında kırılma var demektir. Bu gibi sorunlarınıza asla işinde tecrübeli ve usta olmayan kişilere müdahale ettirilmemeli ve Çankaya Hotpoint Servisi ile bağlantıya geçmeniz yeterlidir.

Çamaşır makinelerinin en büyük sorunlarından biriside kapaklarının açılmamasıdır. Kapak açılmama sorunlarında öncelikle makinenin işlemini tamamlayıp tamamlamadığı kontrol edilmelidir. Makine işlemlerini tamamlamış ise kapağı açılmaz.

Başka neden olarak da Hotpoint marka çamaşır makinenizin çocuk kilidi devreye girmiş olabilir. Çocuk kilidini pasif etmek için kullanım kılavuzunda belirtilen adımları uygulamanız gerekmektedir.

Çankaya Hotpoint Servisi olarak tavsiyemiz çamaşır makinelerinde veya bulaşık makinelerinde her zaman kısa programlar tercih edilmelidir. Kısa programlar ekonomik anlamda çok tasarruf sağlamaktadır.

Çamaşır makinelerinizin banyoya konulmaması tavsiye edilmektedir. Ancak, mutlaka konulması gerekiyor ise ıslanmamasına özen gösterilmelidir. Çünkü ıslandığı zaman sudan veya bulunduğu ortamdaki nemden dolayı çabuk çürür ve bozulabilirler.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınıza hiçbir suretle tecrübesiz ve konusunda uzman olmayan kişiler dokunmamalıdır. Çünkü tecrübesiz kişilerin müdahale etmesi sorunları ve arızaları daha büyüterek dönüşü olmayan yola sokabilir. Beyaz eşya cihazlarınızın her türlü sorununda ve arızasında Çankaya Hotpoint Servisi olarak her daim yazınızdayız.

Beyaz eşya cihazlarınız olan çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi cihazlarınızda yapacağımız her türlü tamir ve bakım onarım işlemleri teknik servisimiz garantisi altındadır. Müdahale yaptığımız yerden 1 yıl içerisinde yine aynı arızayı verirse Çankaya Hotpoint Servisi olarak ücretsiz bir şekilde değiştirilmektedir.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!