Çankaya İmmergas Servisi

Çankaya İmmergas servisi yaklaşık 25 yıldır her gün ve her saat boyunca sizlere hizmet vermektedir. Gerek profesyonel personel ekibi, gerek güler yüzlülüğü sayesinde kurulduğu günden bu yana en hesaplı hizmeti sizlere vermektedir.

Ankara ilinin Çankaya semtinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu servis, sizler için olabilecek en hızlı hizmeti sunmaktadır.

İmmergas markalı kombi modelleri için sertifikalı ve profesyonel bir şekilde eğitim almış olan personel ekibi sayesinde güvenle kombilerinizin bakımını, tamirini ve temizliğini yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda profesyonel bir eğitim almış olan bu ekip, tamamıyla çözüm odaklı çalışarak haftanın her günü ve her saati sizin kombiniz ile alakalı problemlerinizi çözmek için hazırda bekliyor.

Ankara’nın Çankaya bölgesinde oturan müşterilerimiz rahatlıkla Çankaya İmmergas servisi ile iletişime geçerek kombi problemlerini çözüme kavuşturabilirler.

Kombilerin kullanımı sırasında kaçak akım ve ana kartın zarar görmesinden kaçınmak için kesinlikle regülatör kullanılmalıdır. Regülatör kullanımı hem elektrik kaçağı ya da elektrik arızalarının önüne geçer, hem de ana kartınızın zarar görmesini engeller.

Ancak ana kartınızın zarar görmesi durumunda Çankaya İmmergas servisi ile iletişime geçerek kolaylıkla ana kart tamiri yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda yedek parça stoğu bulunan bu servis sayesinde ana kartınızın değişimini de sağlayabilirsiniz.

Kombinizin yaz ve kış aylarındaki ayarları birbirinden farklıdır. Mevsim değişikliklerinde kombinizin ayarlarını düzenleyebilir, ya da Çankaya İmmergas servisi ile iletişime geçerek ayarlarınızı profesyonel bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda kullanacağınız alana göre kombi seçiminiz de oldukça önemlidir. Mutfağa konulacak olan kombinin etrafının tamamının kapalı olmaması gerekmektedir. Acil bir durumda kombi ulaşılabilir yerlerde kullanımı kolay olmalıdır.

Her kombide olduğu gibi İmmergas kombi modellerinde de bar basıncınızın sabit olması gerekiyor. İdeal aralığın 1.0 ile 2.0 olduğu İmmergas kombilerde 1.5 bar basıncının sabit olması oldukça önemlidir.

Çünkü kombinizin çalışması sırasında bar basıncının aşağı ya da yukarı doğru dalgalanması basınç sorunu yaşadığınız anlamına gelmektedir. Çankaya İmmergas servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde yardım alabilir ve basıncı ayarlayabilirsiniz.

Evlerde kullanılan kombilerin eşanjörlerinin 2 yılda bir rutin olarak temizlenmesi gerekmektedir. Çankaya İmmergas servisi kombi eşanjörlerinizin temizliğini farklı kimyasallar kullanarak yapmaktadır. Sağlık için tehdit oluşturmayacak kimyasallar ile temizlenen eşanjörler kombinizin çok daha uzun süre kullanabilmenizi sağlamaktadır.

Sizler için en iyi ve en hesaplı hizmet garantisi sunan Çankaya İmmergas servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde kombinizin temizliğini ve bakımını yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda İmmergas kombileri için özel eğitim almış bu profesyonel ekip sizler için yedek parça stoğu da bulundurmaktadır.

Yedek parça değişimi ve tamir hizmeti de alabileceğiniz bu servis sayesinde kombileriniz için uzun süreli ve verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz. 7-24 açık olan hat ve mail yolu ile bu servisle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!