Çankaya Klima Servisi

 Klima Servisi

 BÜTÜN BAKIM İŞLERİ BELLİ BİR PERİYOTTA GERÇEKLEŞMEKTEDİR

Bakım işlerinde aradığınız mükemmel sonuçlar için, en iyi teknikleri kullanan Çankaya Klima Servisi isimli firmamız, yaz aylarına girmeden yapılan klima bakımlarında, belli bir çalışma tekniği kullanmaktadır. Bu teknikte, öncelikle takip edilen yol, klimanın çalıştırılmasıdır. Klimanın soğuk hava verip vermediği kontrol edilir.

Filitre ve diğer parçalar tek tek test edilir. Ayrıca, ev sahibinin klima hakkındaki şikayetleri de dikkate alınır. Gerekli yedek parçalar belirlenir. Ev sahibi cihaz bakım listesini onayladıktan sonra, cihaz tamir edilir ve kısa zamanda teslim edilir. İşin uzmanı Çankaya Klima servisi, cihazları yerinde tamir ve bakıma tabi tutmaktadır. Bu nedenle, başarılı ve etkili bir teknik servis hizmeti sunmaktadır.

 YAZIN PÜFÜR PÜFÜR KLİMALAR İÇİN YILLIK BAKIM GEREKİR

Yaz aylarında rahat ve etkili bir klima kullanımı için, yıllık bakım gerekir. Çankaya klima servisi tarafından yıllık bakımı yapılan bütün klimalar, çok daha iyi çalışmaktadır. Çok iyi çalışan klimalar, bizim için en iyi tercih olacaktır. Klima bakımında öncelikle işin uzmanı olan ekiplerimiz, filtre kısmını temizlenir. Böylece rahat bir hava girişi sağlanacaktır.

Daha sonra ise, toz ve polen temizliği yapılır. Bu işlemlerden sonra, yıpranmış ve deforme olmuş kısımlar incelenir. Ve Fan kısmı incelenir. Gerekli olan yedek parçalar tespit edildikten sonra, yapılacak tamir ve bakım işlemi gerçekleştirilir. Sonuç olarak başarılı ve etkili bir teknik servis hizmeti sunulmuş olacaktır. Teknik servis hizmeti bakımından aradığınız mükemmel hizmeti, işin uzmanı olan ekiplerimiz vermektedir.

Çankaya Klima Servisi, klimalarınızda ortaya çıkmış olan arızaları doğru bir yöntemle tespit ederek ortadan kaldırıyor. Klimanızda hiçbir arıza olmasa bile yıllık bakımlarını mutlaka yaptırmalısınız. Klima konusunda yıllardır müşterilerine kusursuz hizmet sağlayan Çankaya Klima Servisi tek bir çağrı ile kapınıza geliyor. Üstelik tüm işlemlerini garantili bir şekilde yapıyor.

Ankara’da dünden bugüne hemen her klima markası konusunda uzman kadrosu ile çalışan firmamız klimalarınızı ilk günkü gibi performansına getirir. Klimanız hangi marka olursa olsun uzman bir destek ile hem onarımı hem de bakımı rahatlıkla yapılabilir. Klimanızdaki arızayı Çankaya Klima Servisi doğru bir şekilde tespit eder ve yine doğru bir yöntemle ortadan kaldırır.

Ayrıca orijinal yedek parça ihtiyacınız var ise bunu klimanızın markası ile uyumlu şekilde yapıyoruz. Yani cihazınızın markası ne ise orijinal yedek parçası da o olmaktadır. Firmamız müşterilerini bu konuda hiçbir suretle mağdur etmemekle beraber garantili hizmet sağlamaktadır. Klimanızdaki en ufak bir takılmada ya da arızada firmamızı arayabilir, sınırsız teknik destek alabilirsiniz.

Yaz aylarında yoğun olarak kullanılan klimalara bahar ayları gelmeden bakım yapmanız önerilir. Klimalar evlerde, işyerlerinde kurumsal ya da özel binalarda, alışveriş merkezlerinde, mağaza ve dükkânlarda sık bir şekilde kullanılır. Bu denli yoğun kullanıldığı için hiç beklemediğiniz bir anda bir arıza ile karşılaşılabilir. Sene içerisinde düzenli bakımı yapılan klimalar sizlere sorun çıkarmayacaktır.

Klimaların temel işlevi soğuk ya da sıcak hava vermektir. Eğer bu işlevini yapamıyorsa bazı kontrollerin yapılması gerekir. Eğer elektriksel bir sorun yoksa kumandasından yanlış mevsim modu seçilmiş demektir, kontrol ediniz. Klimanın modunda da bir sorun yok ise filtrelerden istenen hava akımı alınamıyor demektir. Zamanla kirlenebilen filtrelerin temizlenmesi gerekir. Çankaya Klima Servisi olarak onarım yapılacak ev ya da işyerine hızlı araçlar ile gitmekteyiz. Bu anlamda hiçbir vakit kaybı yaşatmamaktayız. Klimanız hangi marka olursa olsun tüm markalara hâkim teknisyenlerimiz ile hiçbir sıkıntı çekmezsiniz.

Klimanızda sene içerisinde bir sorun yaşamak istemiyorsanız teknik ekibimizden yardım isteyiniz. 24 saat ulaşabileceğiniz servisimiz nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığından geceleri de hizmetimize aralıksız devam etmekteyiz. Klimanız için Çankaya’da profesyonel yardım istiyorsanız doğru adres sizler için Çankaya Klima Servisi olacaktır. Çankaya’nın tüm mahallelerinde garantili ve hızlı bakım onarım yapmaktayız.

Kurumsal hizmet anlayışı ile önce müşteri memnuniyeti diyor ve bu sebeple işimizi özenle yapıyoruz. İso 9001 belgeli servisimiz ile Çankaya sakinleri klima konusunda çaresiz kalmıyor.