Çankaya Kombi Servisi

Çankaya Kombi Servisi 1Çankaya Kombi Servisi, Ankara’nın gözbebeği Çankaya ilçesinde oturan herkese markası ne olursa olsun her türlü teknik desteği alanında uzman bir ekiple vermektedir.

Kombilerin ömrünü uzatan en önemli etken zamanında yapılan doğru kontrollerdir. Kombilerde düzenli kontrollerin kombilerin ömrünü uzattığı bilinmektedir.

Bu sebeple kombi bakımınızı ihmal etmeyin,  Çankaya Kombi Servisini arayın sizlerin kombilerine gereken bakımı yapalım.

Bu sayede ürününüzü uzun yıllar kullanırken aynı zamanda ekonomik anlamda ileride doğabilecek zararları da önlemiş olursunuz. Ankara Dikmen’de kombiler üzerine her türlü teknik desteği sağlayan Çankaya Kombi Servisi cihazların rutin bakımlarını sizler için yapmaktadır.

Çankaya Kombi Servisi bünyesinde çalışan teknisyenlerimiz kombiler konusunda sertifikalı uzman kişilerdir. Bu sebeple size verilecek olan destek %100 profesyonel olacaktır.

Kombilerinizde oluşabilecek bir tekleme, aksamada bilinçsizce bir harekette bulunmamanızı öneriyoruz. Kombinizde bir arıza durumu hissettiğinizde Ankara için tek numaramızdan bizleri arayarak destek talebinde bulunmanızı öneriyoruz.

Kış günlerinde kombiler 24 saat ısı ve sıcak su vererek ihtiyaçlarımızı karşılarlar.  Ancak markası ne olursa olsun kombilerin de zaman içerisinde elektriksel ya da mekanik arızalar çıkarması normal karşılanır.

Böyle durumlarda Dikmen’de bir uzman ararsanız daima yanınızdayız. Kombi arızalarında en çok aldığımız telefonlardan birisi kombinin gövdesinin çok ısınmasına yöneliktir. Kombinin dış gövdesi ısınıyorsa bu pek çok nedene bağlı olabilir.

Ana eşanjör arızalanmış olabilir. Eşanjör kireçlenmesi durumu meydana gelmiş ise servisimiz teknisyenleri gerekli bakımı yapacaklardır. Kombide eşanjör en önemli kısımlardan bir tanesi olmaktadır.

Yine bir diğer önemli kısım pompada arıza meydana gelmiş ise yoğun bir ısınma ile karşılaşabilirsiniz. Pompanın da bu durumda değiştirilmesi gerekebilir. Çankaya Kombi Servisi hangi marka cihaz kullanıyorsanız o markanın orijinal yedek parçasını kullanmaktadır.

Bu anlamda cihazınızda herhangi bir uyum sorunu ortaya çıkmaz. Ankara Çankaya’da kombi konusunda uzman desteği arayan herkes öncelikle servisin ne denli köklü olduğu ve müşterilerinin ne düşündüğüne bakmaktadır.

25 yıllık mazimizde firma olarak daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuşuzdur. Kombi konusunda uzman personelimiz ile kimseyi bu konuda mağdur etmemişiz gece gündüz demeden yardımına yetişmişizdir.

Hem hesaplı, hem de kesin çözüm odaklı yaptığımız kombi çalışmalarında başarılarımız yaptığımız işin imzası konumundadır. Her marka kombinin her modelinde uzman bir kadroya sahibiz. Ankara’da geniş bir alanda, her ilçe ve semte hizmet götürmekteyiz.

Kombiniz için en iyisini istiyorsanız Ankara Dikmen’de yıllardır faal bir şekilde çalışan firmamız Çankaya Kombi Servisi ile her daim irtibata geçebilirsiniz.

Etkili teknik servis hizmetlerinde, aradığınız mükemmel çözümleri sunan Çankaya Kombi Servisi ekiplerimiz, sağlıklı teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Günümüz teknolojisiyle hareket eden ekiplerimiz kombi tamiri bakımı ve diğer işlerinde konusunda uzmandır. Aradığınız uzman teknik servis hizmetini, kısa zamanda verebilen ekiplerimiz, oldukça başarılıdır.

TEKNİK EKİPLERİMİZİ BAKIMLARI ZAMANINDA YAPTIRMANIZI ÖNERMEKTEDİR

Çankaya Kombi Servisi teknik ekiplerimiz, bakım zamanını çok iyi takip etmenizi tavsiye etmektedir. Firmamız, işin uzmanı olan ekiplerle çalışmaktadır. Kombi bakımına ve kombi tamirinde önemli olan durumlardan biri de, tam zamanının takip edilmesidir.

Bu çok önemli bir durumdur. Yani, kombi bakımını ertelemek yanlıştır. Bunun nedeni, yıl boyu çalışan kombinin randımanı düşer ve kış ayı girmeden, periyodik yıllık bakım işlemi gerçekleşmelidir.

Aksi halde, kış ortasında kombiniz bozulabilir. Yıl boyu çalışan kombi ürünleriniz yıllık bakıma tabi tutulmalıdır. Bu şekilde, aradığınız tam randımanlı kombilere kavuşmuş olursunuz. Ayrıca ürünlerin tamirinde orjinal parça kullanımı da çok önemlidir.

Yıllık bakım için yazdan önce gelen ilk bahar ayları tercih edilmelidir. Böylece yaz aylarında rahat rahat serinleyebilirsiniz. Yıl boyu çalışan cihazlarınızın Çankaya Kombi servisi işi uzmanları tarafından bakıma tabi tutulması, çok önemlidir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!