Çankaya Lambert Servisi

Çankaya Lambert Servisi 1Çankaya Lambert servisi ekibimiz sayesinde kombinizdeki her türlü işlemleri oldukça hesaplı ve hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için Lambert markalı kombiler konusunda uzmanlaşmış ekibimiz haftanın her günü ve her saati çalışmaktadır.

Tamir, montaj, kurulum, bakım, temizlik, parça değişimi gibi işlemleri kolaylıkla Çankaya Lambert servisi ekibimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kombilerin en az 2 yılda bir değişimi verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Rutin bakımlardan biri olan su değişimi sayesinde kombinizi çok daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabilisiniz.

Çankaya Lambert servisi ile gerçekleştirebileceğiniz bu işlemi 2 yıldan daha sık yapmamanız gerekiyor. Çünkü kombi içinde bulunan parçalar daha sık su değişimi yapmanız halinde sistemin daha hızlı paslanmasına yol açar.

Bu sebeple Lambert klimanızı 22 yılda bir rutin bir şekilde su değişimi yaptırmanız en doğru bakım olacaktır.

Kombinizde normalden farklı seslerin olması fan veya pompanın bozuk olduğu anlamına gelmektedir. Suyu sirküle eden pompa ya da gaz tahliyesini sağlayan fanın bozulması kombinizin gürültülü bir şekilde çalışmasına sebep olur. Böyle bir durumda elle müdahale kesinlikle çok tehlikeli olabilir. Bu gibi durumlarda Çankaya Lambert servisi ile iletişime geçmeniz hem sizin hem de klimanızın sağlığı için çok daha mantıklı bir karar olacaktır.

Peteklerin ısınması için kombilerin doğru kullanımkı ve bakımı oldukça önemlidir. Ancak peteklerin doğru bir şekilde bağlanması da hızlı ve tasarruflu bir şekilde ısınma için her yıl kontrol edilmesi gereken etkenlerdir.

Peteklerin buna rağmen ısınmaması ya da peteklerinizin ısınıp suyunuzun ısınmaması durumunda Çankaya Lambert servisi ile iletişime geçmeniz en doğru çözüm yöntemi olacaktır. Çünkü peteklerinizde bulunan 3 yollu parça tıkandığı zaman sıcak su ilerleyemez. Bu sebeple de petekleriniz ısınamaz. Ya da sıcak su musluğa ilerleyemez.

Kombini özellikle kışın kullanırken yakmanız durumunda alev bazen olması gerektiği gibi kırmızı renkte olmaz. Sarı ya da turuncu renkte alev yanması kombinizin gazı yakamadığı anlamına gelmektedir. Cihazınızın gazı yakamaması durumu bakım zamanı anlamına gelmektedir. Çankaya Lambert servisi ile iletişime geçerek kombinizin bakımını yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda bakım için çağırılmış olsa da Çankaya Lambert servisi kombinizin her yerini kontrol ederek sizi olası durumlara karşı uyarır ve önlem almanızı sizlere iletir. Bu sayede tüm yıl boyunca herhangi bir sürpriz durum ile karşılaşmadan kombinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sizler için Lambert markalı kombilerde sertifikalı eğitim almış olan profesyonel ekibimiz, yılın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Hiçbir zaman mağdur olmadan ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman Çankaya Lambert servisi sayesinde güvenle kombinizin her türlü tamir, bakım, temizlik, montaj, kurulum, orijinal parça değişimi gibi işlemlerini en hesaplı şekillerde yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!