Çankaya Mitsubishi Klima Servisi

Çankaya Mitsubishi Klima Servisi 1Çankaya Mitsubishi servisi, klima işlemlerinizi çözerek yaz aylarınızı ilkbahar tadında, kış aylarınızı ise yaz sıcaklığında geçirmeniz için tam kadro olarak çalışmaktadır. Yaz aylarında yaşam alanlarında en fazla ihtiyaç duyulan bir cihaz olan klimalarda, herhangi bir sorun yaşansa sıcak günler ya da soğuk günler kâbusa dönüşebilmektedir.

Klimalarda yaşanan bu sorunları en aza indirmek için yaz – kış başlarında klima bakımının yapılması gerekmektedir. Bu anlamda en iyi hizmeti veren firmamız, özel temizlik malzemeleri kullanarak ustalık ile klimanın bakımları yapılmaktadır.

Servis elemanlarımız alanında uzman olan ve deneyim sahibi elemanlardır. Klimaların bakımı yapılırken iç aksamında yer alan önemli parçalar temizlenerek uzun süre kullanım imkânı sunulmaktadır. Klimaların bakımı, onarımı, temizlenmesi ve montajı gibi hizmetler ile yardımcı olan Çankaya Mitsubishi servisi firmamız, yedek parça kullanılması gereken durumlarda kesinlikle orijinal parçalar kullanılır ve klimanın uzun süre kullanılması için her türlü servis hizmeti verilir.

Firmamıza günün her saatinde rahatlıkla ulaşabilir ve çağrı arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Firmamız sizleri bekletmeden en yakın servis aracımızı yönlendirerek klimanızda meydana gelen arızaların tamiratını gerçekleştirir.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!