Çankaya Profilo Servisi

Çankaya Profilo Servisi 1Büyük iş merkezlerine veya evlerinize aldığınız beyaz eşyalar ve küçük ev aletlerinin her türlü montaj, onarım ve arıza gibi oluşabilecek problemleri Çankaya Profilo Servis merkezi sayesinde çözüme kavuşturmuş olacaksınız.

Alanında uzman, personellerimiz kaliteli bir eğitimi tamamladıktan sonra, Çankaya Profilo Servisi merkezinde hizmet vermek için, oluşabilecek herhangi bir soruna müdahale etmek için sizlere yardımcı olmaktadırlar.

Müşterinin zor durumda kalmasını önlemek ve anında müdahale etmek açısından Çankaya Profilo Servisi, 7/24 hizmet vererek, sizlerin her daim yanı başınızda yer almaktadır. Bu sayede beyaz eşyalarınız ile yaşadığınız herhangi bir problemi anında Çankaya Profilo Servisi merkezi ile iletişime geçmeniz dâhilinde, büyük sorun gibi görülen problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Çankaya Profilo Servisi merkezi olarak; klima, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi ve küçükev aletlerinde herhangi bir sorun oluşması dâhilinde müşteri hizmetlerimiz ile temasa geçerek daha kolay bir şekilde hizmet almış olacaksınız. En yakın noktalardan gezici araçlarımız ile müdahale ederek daha kolay bir şekilde onarım yapmış oluyoruz.

Profilo markası adı altında aldığınız her türlü araç ve gereçleriniz Çankaya Profilo Servisi merkezi, sayesinde daha güvenilir bir şekilde onarım hizmeti almış olacaksınız. Ekip arkadaşlarımız onarım, montaj ve tamir alanında uzman kişilerden eğitim alarak daha hızlı bir şekilde hizmet almanızı sağlamaktadırlar.

Sağlam bir şekilde oluşturduğumuz, iletişim destek hattımız sayesinde mağdur olmadan Çankaya Profilo servisi ile hızlı bir iletişim sağlamış olacaksınız. Gece saatlerinde özellikle beyaz eşyalarınızla yaşadığınız ve yaşamanıza engel olan süreçler ile karşılaştığınızda destek hattımız ile bu problemi sonlandırıyor olacaksınız.

Arıza kayıtlarınızı bizlere mesaj yoluyla da ulaştırma imkânı sağlamış olacaksınız. Bu sayede en kısa sürede hizmet araçlarımız evlerinize gelerek profesyonel bir hizmet vermektedirler. Çankaya Profilo Servisi 1 yıl garantili hizmet vererek daha ekonomik bir şekilde eşyalarınızı kullanmanıza yardımcı olmaktadır.

Profilo Klimalarının Onarım ve Bakımı

Klima her mevsim ihtiyaç duyduğumuz bir elektronik alet olduğu için, arıza ile her an karşılaşmamız çok normal bir süreç olmaktadır. Profilo markalı klimalarınızı Çankaya Profilo Servisi sayesinde onarımını daha kaliteli bir şekilde yapmış olacaksınız. Yeni aldığınız profilo klimanızı uzman ekiplerimizi arayarak montajlama işlemini daha kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde yerleştirmenize sağlıyoruz.

Peki, klima arızaları ne gibi sorunları içermektedir. Özellikle ilk sorunlardan biri klimanın iç ünitesinden su gelmesi, yani bakımsızlık nedenleri kapsamaktadır. Bunun gibi sorunlar oluşması dâhilinde Çankaya Profilo Servisi çalışanı ekiplerimiz hızlı bir çözüm vererek, klimanızı uzun ömürlü bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Profilo Buzdolabı ile İlgili Bilgiler ve Hizmetler

İnsan hayatının önemli ihtiyaçlarından biri de yemek yemektir. Özellikle buzdolabı insan hayatında önemli bir yere sahip olup, yiyeceklerimizi daha fazla saklamamız açısından önem arz etmektedir. Profilo buzdolabı seçerken no-frost olanı seçiniz. Buzdolabı sorunlarının en başında gelen arıza ise, dolabın soğutmaması ve dolaptan ses gelmesi. Dolap soğutmuyor ise kompresör bozulmuş olabilir, dolaptan ses geliyorsa bunun sebebi de iç fanlarının bozulmuş olmasından kaynaklanmaktadır. Bunun gibi birçok arızaların çözümünü Çankaya Profilo Servisi sayesinde halletmiş olacaksınız.

Hizmet ve çalışma konusunda personelin deneyimini test etmek için sertifika ayrımı büyük önem taşımaktadır. Kurulum ve garanti başlangıcı sürecinde önemli görevler üstlenen merkez servis aynı zamanda gerektiğinde bakım onarım ve takviye hizmetleri konusunda da çok başarılı adımlar atmaktadır.

Bu tür hizmetlerin daha sağlıklı verilebilmesi için firmanın tam donanımlı ve eksiksiz bir atölye yapısına sahip olduğundan bahsetmek gerekiyor. Arızalar gün içerisinde olabileceği gibi günün 24 saatinde herhangi bir zaman diliminde gerçekleşebilir. Güler yüzlü bilinçli ve nezaketli yaklaşımlarıyla dikkat çeken Çankaya Profilo servisi çözüm üretme noktasında zaman sınırı tanımıyor.

Özellikle de 24 saat nöbet tutan ve bilinçli bir şekilde görev bekleyen personel arızaları giderme noktasında çok önemli adımlar atmaktadır. Hizmet performans yönünden güvenin adresi haline gelen Çankaya Profilo servisi orijinal yedek parça tercihleriyle de uzun ömürlü bir kullanım avantajını size sunuyor.

Merkez servis sorumluluğunu çok iyi bilen ve yerine getiren hizmet kuruluşu, markasından aldığı destekle hizmete devam ediyor. Beyaz eşya klima televizyon gibi ürünleriniz için ekonomik ve güven duyacağınız servis hizmetlerini servis merkezimizden alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!