Çankaya Protherm Servisi

Çankaya Protherm Servisi 1Çankaya Protherm Servisi, Ankara’nın güzide ilçelerinden Çankaya’da oturan Protherm kullanıcılarının her türlü teknik talebine destek veren en geniş kapsamlı hizmet veren servistir.

Protherm marka kombi, şofben ve kazan sistemleri kullanıcılarına günün saati fark etmeksizin hizmet veren firmamız Ankara’da yıllardır müşterilerine garantili bakım ve onarım sunmuştur.
1999 yılından beri aktif olarak ürünlerini insanlarla buluşturan Protherm, bu bağlamda servis ağını da geniş tutmak zorunda kalıyor.

Talebi çok olan markanın her daim her eve teknik desteğini de düşünmesi gerekir. Bu sebeple yıllardır çalışmalarımıza durmak nedir bilmeden devam ediyoruz. Ankara Bölge Merkez Servisi olan servisimiz Ankara ilinin her yerine olduğu gibi Çankaya ilçesindeki her mahalle ve sokakta da faaliyetlerini sürdürüyor. Bu anlamda bizi gece gündüz demeden arayarak destek talebine bulunabilirsiniz.
Kombilerde beyaz eşyaların diğerlerinde olduğu gibi bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Servisimiz bu sorunu sizler için en hızlı ve garantili bir şekilde çözmektedir. Bize gelen sorunlar arasında anakart ile ilgili pek çok sorun bulunuyor.

Anakart belirli durumlarda bozulabilir ya da yanabilir.
Şebeke voltajlarında dalgalanmalar oluştuğundan ne olacağı tam kestirilemeyebilir. Anakart yanmalarının en büyü sebebi elektriklerin kesilip yeniden gelmesidir. Voltaj sebebi ile ya da elektrik kesintisi ile ortaya çıkmış bir anakart arıza ya da yanma sorunu olur ise cihazını çalışmaz. Bu noktada biz devreye girerek gerekli değişimleri yapmaktayız.

Anakartınıza müdahale edece olan teknisyenlerimiz eğer kurtarılamayacak bir durumda ise size yeni orijinal anakart vereceklerdir. Böylelikle cihazınız tam performans ile çalışmaya devam edecektir.
Don koruması özellikle kış aylarında aktif kalması gereken bir ayardır. Don korumasının aktif olarak kalmasını istiyor iseniz elektrik sigortası ve gaz vanasının açık konumda olmasına dikkat etmelisiniz. Sistem eğer don korumasına ihtiyaç duyarsa sıcaklığı minimum seviyeye indirene kadar yanmaya devam edecektir. Yoğuşmalı kombilerde ise yoğuşma gider ve ağzının donmaması gerekir.
İzolasyon yaptırarak bu konuda önlem alabilirsiniz. Kombilerinizin yıllık bakımını yapan firmamız Çankaya Protherm Sevisi her türlü don durumuna karşı size gerekli önlemleri alacaklardır. Bu sayede kışın herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Çankaya Protherm Sevisi İso 9001 Belgeli ve alanında uzman sertifikalı personelleri ile hizmet vermektedir.
Protherm cihazlarınız hakkında aklınıza takılan soruları bizi dilediğiniz zamanda arayarak sorabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim birincil prensibimizdir. Bu sebeple siz memnun olduğunuz takdirde biz de memnun olacağınız. Konu Protherm ise işi uzmanına bırakın, sene boyu rahat edin.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!