Çankaya Regal Servisi

Çankaya Regal Servisi 1Çankaya Regal Servisi, başkkent Ankara ilinin gözde ilçelerinden Çankaya bölgesinde oturan Regal kullanıcılarına teknik anlamda her tür hizmeti sunan, garanti işlemleri ile uzun vadede yüzleri güldüren köklü bir firmadır.

Birbirinden farklı Regal ürünleri beyaz eşya konusunda yıllardır insanları memnun etmektedir. Mutfak ve banyoda her türlü ihtiyacı karşılayan bu ürünler teknolojinin son ürünleridir.

Kullanılan elektronik cihazlar düzenli bakımdan geçirildiğinde çok daha uzun müddet fayda sağlamaktadır. Ancak düzenli kontroller çoğu zaman görmezden geliniyor ya da aksatılabiliyor.

Bu da cihazların çok daha kısa sürede arızalanmasına neden oluyor. Çankaya Regal Servisi olarak cihazlarınıza gereken özeni gösteriyor ve teknik desteği sağlıyoruz.

Tek yapmanız gereken bizi arayarak müşteri kaydı oluşturmak sizlerin beyaz eşyaklimaşofben ve televizyonlarına senenin istediğiniz bir ayında istediğiniz bir gününde gelerek işleminizi yapıyor böylece olası arızalardan da sizi korumuş oluyoruz.

Çankaya Regal Servisi olarak müşteri odaklı hizmet sunmaktayız. Müşterilerimiz ne kadar memnun kalırsa bizler o kadar mutluyuz. Çünkü 25 yıllık mazimizde daima çalışma prensibimizi müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kurmuşuzdur.

Beyaz eşyalar her ne kadar dayanıklı tüketim malları olsalar da bir takım elektriksel sorunlar, parça sorunları ya da devre arızaları pek çok sorunu beraberinde getirmekte kullanıcıların başını ağrıtmaktadır. Çankaya Regal Servisi olarak belirtelim; mutfaktaki en büyük yardımcınız, gıdaları korumanız için en önemli tedbiriniz buzdolaplarınızda ortaya çıkabilecek ufacık bir sorun tüm sistemi etkileyebilir.

Buzdolabının birincil görevi soğutma işlemini yapmaktır. Ancak soğutmuyorsa sebebine bakmak gerekir. Buzdolabının soğutma performansı iyi değilse öncelikle buzdolabının kapısını kontrol etmelisiniz ve düzgün bir şekilde kapandığından emin olmalısınız. Soğutucu ve dondurucunun sıcaklık ayarlarını kontrol etmelisiniz, Çankaya Regal Servisi olarak tavsiyemiz; eğer düşükse artırmalısınız.

Buzdolaplarındaki gaz kaçağı soğutmayı da engelleyeceğinden bu tarz bir durum olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Buzdolabının en önemli parçalarından olan rezistansın biri ya da birkaç tanesi bozulmuş olabilir. Ayrıca dolabınızın su tahliye kanallarında bir tıkanma söz konusu olabilir, kontrol edilmelidir.

Beyaz eşya kapsamında bir diğer cihazınız klimalarınızdır. Klima üniteleri sıcak havalarda en önemli kurtarıcılarımızdandır. Klimalarınızda da ortaya çıkabilecek bir takım arızalar canınızı sıkabilir ancak Çankaya Regal Servisi müdahalesi olduktan sonra düzeltilemeyecek sorunlar değildir. Örneğin klimanız çok sesli çalışıyor ve bu sizi rahatsız ediyorsa bunun nedenine bakılmalıdır.

Klimanın en önemli parçası kompresörü sesli çalışıyor olabilir. Bağlantı noktaları vidaları iyice sıkılmalı eğer sorun kompresörün içinden kaynaklanıyorsa kompresör değiştirilmelidir. Fan motorunun rulman ya da burcu bozulmuş olabilir, kontrol edilmelidir. Çankaya Regal Servisi klimanızdaki her bir noktayı detaylı bir şekilde inceleyecek ve sesin nereden geldiğini bularak onaracaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!