Çankaya Siemens Servisi

Siemens Servisi

Siemens marka eşyalar beyaz eşyalardan ve diğer küçük elektrikli ev aletlerinden oluşmaktadır. Bu eşyaların başında da çamaşır makinesi gelmektedir. Hem yıkama hem de kurutma işlemi görebilen yeni model makineler ile oldukça sık tercih edilen bir marka olan Siemens bulaşık makinesi konusunda da oldukça iddialı bir markadır.

Buzdolabı modellerinin yüksek enerji tasarrufu sağlaması ile bilinen Siemens aynı zamanda yaygın servis ağına sahiptir. Şofben gibi küçük ev aletlerinde ise uzun yıllar garanti veren bir marka olan Siemens ev kullanımları için idealdir. Siemens marka kombi modelleri ise doğalgaz ile ısınan evler için vazgeçilmez olan bir üründür. Tüm ürünler için hizmet veren Çankaya Siemens servisi ile tüm eşyalarınızdaki arızaları kısa sürede giderebilirsiniz.

Çankaya Siemens servisi ekiplerine telefon ile ulaşabilir ya da web sitelerinden iletişime geçebilirsiniz. Siemens klima modellerinde her türlü ünite montajı, sıcaklık ayarının yapılması, kompresör arızaları ve gaz kaçağı kontrolleri, elektronik kartta meydana gelen arızalar ve tamiratları, tüm kimyasal temizlikler ve bakımlar deneyimli teknik servis tarafından özenle yapılmaktadır.