Çankaya Süsler Servisi

Günümüz şartlarında aradığınız mükemmel bakım hizmetlerini sunan Çankaya Süsler servisi çatısı altında çalışan ekiplerimiz, kombi bakımında cihaz sahibinin onayı ile hareket etmektedir. Cihaz sahibinin onaylaması ile birlikte, kombi bakımı bitirilmektedir.

Klima bakımında aradığınız mükemmel hizmeti sunan ekiplerimiz, yine kombi bakımında olduğu gibi, klima bakımında da en iyi yöntemleri takip etmektedir.

Birinci olarak filtre temizliği, polen ve toz temizliği uygulanmaktadır. Daha sonra ise, diğer parçalar, tek tek bakım ve onarımdan geçirilmektedir. Gerekli yedek parça değişimleri tespit edilmekte ve bakımı yapılmaktadır.

Başarılı bir bakım işlemi için gerekli olan bütün yöntemleri deneyen ekiplerimiz, sınıfının en iyi teknik servis elemanları içerisindedir.

EN İYİ BAKIM YÖNTEMLERİNİ EN İYİ ELEMANLAR GERÇEKLEŞTİRİR

Teknik eğitimli, bu eğitim sonunda sertifika almayı hak etmiş Çankaya Süsler Servisi çalışanı elemanlarımız, aradığınız mükemmel teknik servis hizmetini sunmaktadır.

Aradığınız etkili hizmeti sizler için sunan ekiplerimiz, aradığınız mükemmel ve etkili teknik servis hizmetini, sizler için sunmaktadır. Sınıfının en iyi elemanları olan ekiplerimiz, başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Garantili teknik hizmet anlayışı ile hareket eden elemanlarımız, müşteri onayını esas almaktadır. Ayrıca, klima, beyaz eşya ve kombi gibi cihazları, yerinde bakım ve onarım tabi tutmaktadır.

Teknik hizmette başarılı olmanın yolu, bu işi meslek edinmiş, tecrübeli elemanların tercih edilmesi gerekmektedir. Tecrübe ve birikim çok önemlidir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!