Çankaya Televizyon Servisi

Televizyon Servisi

Çankaya Televizyon Servisi tüplü led plazma ve lcd cihazlarınız için piyasada bulamayacağınız ve üstün nitelikli işleri ile servis hizmeti sağlamaktadır. Çankaya bölgesini karış karış tanıyan ekiplerimiz cihaz arızalarınızın bildirilmesine istinaden derhel yola çıkarlarv mümkün olan en kısa sürede size ulaşarak arızalı ürününüze müdahalede bulunur.

Çankaya Televizyon Servisi tamirat işine ilk önce cihazın çalışıp çalışmadığını kontrol ederek başlar. Etkili ve detaylı bir incelemenin ardı sıra tamirat işlemi başlatır. Tabi bu işlem sizin onayınız alındıktan sonra start alır. Tamamı ile orjinal parça kullanan teknisyenlerimiz ürün kalitesini ve orjinalliğini bozmaz. Eğer ki yerinde yapılan kontroller sonuç vermezse atölyemizde işlem devamlılığı sağlanır. Burada modern test cihazları ile yapılancak kontrollerde arıza nokta atışı ile tespit edilir ve tamirat gerçekleştirilir.

Çankaya Televizyon Servisi son derece profesyonel donanımlara sahip bir atölye kurmuştur. Böylelikle işimizi şansa bırakmadan tamamlamakta ve sizlerin yüzünü güldürecek sonuçlar almaktayız. Televizyon kanal ayarı, uydu kurulumu , duvar montajı gibi işleriniz için de ekiplerimiz yardımcı olmaktadır. Pos cihazlarımız vasıtası ile de kredi kartı ödemesi yapabilir borcunuzu kapatabilirsiniz. 7 gün 24 saat görev yapan çağrı merkezimiz kayıtlarınızı tutmak için canla başla çalışmaktadır.