Çankaya Vaillant Servisi

Çankaya Vaillant Servisi 1Çankaya Vaillant Servisi olarak kombi kullanımı ile ilgili birkaç ince hususu hatırlatmak isteriz. Bunların başında proje çizdirmek, garanti başlatmak ve kullanım kılavuzlarını baştan sona dikkatlice okuyarak orada yazanlara harfiyen riayet etmek gelir. Kombi klima ve şofben kullanımları bazı temel şartlar yerine getirilirse verim elde etmemizi ve uzun yıllar bizimle beraber sağlıklı ve zararsız şekilde çalışabilmesini sağlar.

Çankaya Vaillant Servisi tüketici dostu bir servis merkezidir. Bu sebeple işimizde öncelik her zaman sizindir. Merkezi ısıtma sistemlerinin en verimlisi kazanlardır. Çok katlı binalarda ve iş yerlerinde kullanımı oldukca yaygındır çünkü toplu ısınma elde ederken ciddi anlamda tasarruf da sağlamış oluruz. Küçük bütcelerle daha fazla ısınmak için en ideal sistem kazanlardır. Fakat günümüzde kombi kullanımı da oldukca yaygın bir hal almıştır.

Evde olmadığımız zamanlarda veya şehir dışına çıkacağımız günlerde kombi cihazını devre dışı bırakarak gaz harcamamış oluruz. Bu da merkezi sistemle ısınan binalara nazaran bize tasarruf sağlar. Şofben ürünleri de günümüzün harika icatlarındandır. Sıcak su ihtiyacımızı en çabuk ve kolay yoldan sağlayan bu cihazlar ucuz ve montajı kolaydır. Konutlarda kullanımı oldukca yaygındır ve hemen hemen her iş yerinde de tercih edilmektedir.

Vaillant markalı ürünler dayanıklılığı ve sağlam yapısının yanında herkesin kullanabileceği basit işletme kuralları olan cihazların başında gelmektedir. Klima konusunda da çeşitliliğe ve her bütceye uyan modellere sahip vaillant bu alanda da kendisini kanıtlamış ve tercih edilmiş cihazlara sahiptir. İklimlendirme ihtiyacımızı en iyi sağlayan cihaz olan klimaların çok çeşitleri vardır.

Split klimalar ev ve iş yerlerinde tercih edilmektedir. Salon tipi dediğimiz yüksek kapasiteli olanlar da genelde büyük hacimli mekanlarda tercih edilmektedir. Çankaya Vaillant Servisi klima bakımı ve arıza çözümü konusunda sizlere arzu ettiğiniz gün ve saatte yardımcı olabilecek kabiliyettedir. Vaillant Klima cihazları A++ cihazları ile enerji tüketiminizi de en düşük seviyeye indirmektedir. Çankaya Vaillant Servisi klima gazı dolumu, yedek parça temini demontaj – montaj konularında da sizinle beraberdir.

Vaillant servisleri Ankara ilinin tamamında hizmet vermektedir. Biz de başta çankaya olmak üzere civar semtlere ve hatta tüm şehrimize ulaşabilecek kapasitedeyiz. Mobil araçlarımızla çağrılarınıza zamanında karşılık vererek sizleri sorun yaşadığınız cihazlarınızın sorunlarından bir an önce kurtarıyoruz.

Çankaya Vaillant Servisi kombi cihazınızın ekranında yazan arıza kodlarının ne anlama geldiğini öğrenmeniz için ve belki de servis çağırmanıza gerek kalmaksızın sorununuzu çözmeye yardımcı olabilmek adına telefon ile destek birimini devreye sokmuştur. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını bulmak için bizi dilediğiniz her an 441 11 11 numaralı hattımız vasıtası ile arayabilir, servis desteğimizi alabilirsiniz.

Çankaya Vaillant Servisi teknik anlamda sizlere 25 yıllık bir deneyimi sunarak kombi ve şofbenlerinizde ortaya çıkacak her tür sorunda yanınızda olan başkentin en köklü firmasıdır. Kombi ve şofbenler, sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının karşılandığı oldukça yoğun şekilde kullanılan cihazlardır. Vaillant ise geniş bir kitlenin tercih ettiği ve beğeni ile kullandığı cihazları ile dikkatleri çekmektedir. Kombi ve şofbenlerinizin yıllık bakımlarından tutun da ortaya çıkabilecek ani bir arızada, parça değişiminde ve her türlü durumda ekibimiz yanınızda olmaya devam ediyor.

Ankara ilimizin en kalabalık ilçelerinden bir tanesi Çankaya olmaktadır. Çankaya sakinleri yılın 365 günü kombi ve şofbenler ile ilgili yaşadığı sorunlarda bizlere danışıp yardım alabiliyor. İso 9001 belgeli firmamız alanında uzman teknisyenleri ile gün ve saat fark etmeden garantili hizmetlerine devam ediyor.

Teknisyenlerimizin tamamı kombi ve şofbenler konusunda deneyimli ve sertifikalı olduklarından sizlere kapsamlı ve profesyonel bir hizmet sunmaktadırlar. Çankaya Vaillant Servisi Ankara için tek numaramızdan bizleri aradığınız takdirde sizlere hızlı, ekonomik ve çözüm odaklı hizmet sunmaktayız.

Kombi ve şofbenlerle ilgili gün içerisinde pek çok arıza çeşidi ile karşılaşabiliyoruz. Mesela şofbenlerde karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi şofbenin sigortayı attırmasıdır. Eğer şofben çalıştığında sigorta attırıyorsa akım taşıyan kablolarda kısa devre söz konusu olabilir, kontrol edilmelidir.

Ayrıca rezistansta bir kısa devre söz konusu olabileceğinden rezistans da kontrol edilerek önlem alınmalıdır. Şofbeninizde sigorta attırma sorunu yaşıyor iseniz vakit kaybetmeden Çankaya Vaillant Servisi çağrı merkezimizi arayarak teknik destek talebinde bulunmanız yararınıza olacaktır.

Kombilerde ise karşımıza çıkan arıza çeşitlerinden bir tanesi başarısız ateşleme hatasıdır. Şayet dairenizde gaz akışı normal ise su basınç seviyesini kontrol edebilirsiniz. Bu işlemi de yaptıktan ve her şeyin normal olduğunu gördükten sonra cihazınız birkaç defa olmak üzere yeniden başlatabilirsiniz.

Eğer kombiniz yeniden başlatmaya rağmen soruna devam ediyor ise ateşleme iyonizasyon çubukları, elektronik kart ya da gaz valfinde bir arıza ortaya çıkmış olabileceğinden Çankaya Vaillant Servisi ekiplerimizden mutlaka destek talep ediniz.

Çankaya sakinleri için alanında uzman teknik birimlerimiz hem kombi hem de şofben bakımlarını başarılı bir şekilde yapıyor ve test cihazları ile herhangi bir sorun kalmadığından emin olarak garantili bir şekilde cihazları kullanıcılara teslim ediyor.

Gezici servis araçlarımız ile aktif bir şekilde şehirde servis hizmeti verdiğimizden Çankaya Vaillant Servisi merkezimizi arayarak arıza kaydı oluşturduğunuz anda sizlere zaman kaybı yaşatmamak adına en yakın servis aracımızı gönderiyoruz ve bakım-onarım işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!