Çankaya Viessmann Servisi

Viessmann Servisi

Viesmann marka ısıtma sistemleri ve kombi modellerinde periyodik bakım, kimyasal bakım, montaj, keşif ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Çankaya Viessmann servisi olarak; yedek parça temini, baca kontrolü, gaz kaçak tespiti hizmetleri gibi hizmetleri sunmaktayız. Firmamız kombi  klima şofben gibi  ısıtma ve soğutma sistemlerinde ideal montaj ve doğru keşif ile hizmet vermektedir. Güvenli ortamlarınız için; kombi tesisat temizliği, oda termostatı kullanımı, elektronik kart tamiri, orijinal yedek parça değişimi ile nitelikli hizmet sunmaktadır.

Viessmann marka tüm klima modellerinde; klima gaz kaçağı tespiti, iç ve dış ünite değişikliği, yer değiştirme ve nakil işlemleri, orjinal gaz dolumu, orjinal parça ve yedek parça değişimi hizmetleri sunmaktayız. Çankaya Viessmann servisi garantisiyle, kaliteli ve deneyimli bakım hizmetleri sunuyor, yaşam alanlarınız için en doğru cihaz önerisi için keşif hizmeti sunuyoruz.

Bakım ve kimyasal temizlik, kompresör ve kapasitör değişim ve onarım hizmetleri ile hızlı ve zamanında servis sunmaktayız. Firmamız tarafından klima kart tamiri ve yenilemesi yapılmaktadır. Mantolama işlemleri gibi binalarda uygulanan yenileme çalışmaları sırasında, bina dışında ünite söküm ve takımı ile hizmet sunmaktayız.