Çankaya Viessmann Servisi

Çankaya Viessmann Servisi 1Çankaya Viessmann Servisi, kombi, şofben, klima ve kazanların bakım dahilinde oldukça iyi bir şekilde çalıştığı bilinmektedir. Bu tip cihazların bakımları ihmal edildiğinde ise beklenmeyen pek çok arızanın meydana gelmesi kaçınılmazdır.

Hemen her evde ve işletmede ne denli yoğun kullanıldığı göz önüne alınırsa bu cihazlar için gerekecek uzman bir servisin ihtiyacı da o kadar açıktır.

Ankara ilimizin en yoğun yerleşim birimlerinden olan Çankaya ve çevresinde gece gündüz demeden hizmetlerimizi aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz.

Müşterilerimizin beklentilerini kapsamlı bir şekilde karşılamak adına elimizdeki tüm teçhizatımız ile zaman kaybetmeden bulundukları yere gidiyor ve işlemlerimizi başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Hiç beklemediğiniz anlarda ortaya çıkabilecek arızalar parça ile alakalı olabildiği gibi üretim hatasında da kaynaklanabiliyor. Bu sebeple bazen ne yaparsanız yapın arızanın önüne geçmek mümkün olamayabiliyor. Ancak böyle zamanlarda da cihazlarınızdan gerçekten anlayan donanımlı bir teknik ekibe ihtiyaç duymaktasınız.

Çankaya Viessmann Servisi olarak Çankaya sakinleri cihazları ile ilgili nasıl bir sorun yaşarlarsa yaşasınlar yanlarında oluyor ve çözüm odaklı işlemlerimiz ile onları zor durumdan kurtarıyoruz.

Kombiniz hiç belenmeyen bir anda arızaya geçmiş ise öncelikle birkaç kontrolü sağlamanız gerekir ki kombinizdeki durumu tam olarak kavrayabilesiniz. Örneğin kombinize elektrik ya da gaz geliyor mu? Elektrikleri, sigortayı kontrol edin ve gaz vanalarına bakın. Eğer bu kısımlarda bir sorun yok ise cihazınızda yüksek basınç nedeni ile arıza ortaya çıkmış olabilir.

Su basıncı 1,5 barın üzerine çıkmış ise yüksek basınç nedeni ile cihazınız arızaya geçmiş olabilir. Aynı şekilde 1,5 barın altında ise de düşük basınç nedeni ile arızaya geçebilir ki su basarak basıncı normal hale getirmeniz gerekir. Bu konuda eğer bilgi almak isterseniz Çankaya Viessmann Servisi teknik ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Viessmann kombinizin ön panelinde yan kış konum ayarları bulunmaktadır. Mevsimin doğru ayarlandığından emin olmalısınız. Doğru konuma getirmek adına Çankaya Viessmann Servisi teknisyenimiz yine sizlere yardımcı olabilir.

Eğer kombiniz pilotlu ise pilot alevi yanmıyor ve bu nedenle arızaya geçmiş olabilir. Kontrolü sağlanmalıdır. Elektrik olmasına rağmen cihazınızdan bir cevap alamıyorsanız ana kartta bir arıza ortaya çıkmış olabileceğinden Çankaya Viessmann Servisi personelimiz gerekli kontrolleri sağlayacak ve gerekiyorsa orijinal yedek parça temini ile cihazınızdaki sorunu çözecektir.

Viessmann marka kombi, şofben, kazan ve klimalarla ilgili her türlü teknik desteği Çankaya ilçemizin en geniş kapsamlı hizmet veren firması Çankaya Viessmann Servisi ekibimizden günün 24 saati rahatlıkla alabilirsiniz. Sonuç odaklı garantili hizmet için bir telefon uzaklıkta beklemekteyiz.

Viesmann marka ısıtma sistemleri ve kombi modellerinde periyodik bakım, kimyasal bakım, montaj, keşif ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Çankaya Viessmann servisi olarak; yedek parça temini, baca kontrolü, gaz kaçak tespiti hizmetleri gibi hizmetleri sunmaktayız.

Firmamız kombi  klima şofben gibi  ısıtma ve soğutma sistemlerinde ideal montaj ve doğru keşif ile hizmet vermektedir. Güvenli ortamlarınız için; kombi tesisat temizliği, oda termostatı kullanımı, elektronik kart tamiri, orijinal yedek parça değişimi ile nitelikli hizmet sunmaktadır.

Viessmann marka tüm klima modellerinde; klima gaz kaçağı tespiti, iç ve dış ünite değişikliği, yer değiştirme ve nakil işlemleri, orjinal gaz dolumu, orjinal parça ve yedek parça değişimi hizmetleri sunmaktayız. Çankaya Viessmann servisi garantisiyle, kaliteli ve deneyimli bakım hizmetleri sunuyor, yaşam alanlarınız için en doğru cihaz önerisi için keşif hizmeti sunuyoruz.

Bakım ve kimyasal temizlik, kompresör ve kapasitör değişim ve onarım hizmetleri ile hızlı ve zamanında servis sunmaktayız. Firmamız tarafından klima kart tamiri ve yenilemesi yapılmaktadır. Mantolama işlemleri gibi binalarda uygulanan yenileme çalışmaları sırasında, bina dışında ünite söküm ve takımı ile hizmet sunmaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!