Çayyolu Alarko Servisi

Çayyolu Alarko Servisi Alarko marka kombi, klima ve şofben konusunda Çayyolu sakinlerine her daim olduğu gibi gece gündüz kesintisiz hizmet veren şehrin en köklü firmalarından bir tanesidir.

Kombişofbenklima ve kazanlar yıllık bakımları yapıldığı takdirde gayet iyi bir şekilde çalışmaktadır. Bu sebeple cihazların gerekli rutin bakımlarını yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Yılda en az bir defa yaptıracağınız bir bakım ileride ortaya çıkabilecek arızaların da önün kesecektir.

Alarko markası ülkemizin hemen her yerinde olduğu gibi Ankara Çankaya ilçemizde de sık tercih edilen markaların başında gelmektedir.

Ankara gibi büyük bir şehirde Alarko kullanıcılarının ne denli çok olduğu düşünülürse servis ihtiyaçları da buna oranla çok olacaktır. 25 yıllık bir deneyim ile Çankaya sakinlerinin cihazlarının tüm bakım ve onarım işlemlerini profesyonel ekibimizle gece gündüz demeden Çayyolu Alarko Servisi olarak gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombiler konusunda günlük olarak değişik arıza kayıtları alabiliyoruz. Mesela bunlardan bir tanesi kombinin gürültülü çalışmasıdır. Kombiden genellikle fan yüzünden ses çıkmaktadır.

Düzenli bakım yapılmadığı takdirde filtre toz ve kirle dolmakta bu da ses oluşumuna neden olmaktadır. Fanlardan çıkan sesi ancak kapsamlı bir temizlikle ortadan kaldırmanız mümkündür. Kombinizde gürültü sorunu yaşıyor iseniz Çayyolu Alarko Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçerek gerekli teknik bakımları yaptırabilirsiniz.

Alarko şofbenler konusunda da günlük olarak bir takım arıza kayıtları almaktayız. Mesela komi çalışıyor ancak aniden duruyorsa diyaframda bir yırtık oluşmuş olabilir. Ayrıca şofbenin termokulbu arızalanmış da olabilir. Baca sensörü arızalanmış ise yine şofben çalışmada sorunlar çıkaracaktır. Yapılacak birkaç kontrol ile şofbeninizin çalışmama sorununu anında bularak onarımını gerçekleştiriyoruz.

Alarko markasının bir diğer kullanışlı cihazları bahar ve yaz aylarında sık bir şekilde kullanılan klimalardır. Klimalar farklı model ve kapasitelerde insanlara sunulmaktadır. İster evlerde ister işyeri ya da alışveriş merkezi gibi büyük alanlarda klimalar kapasitelerine göre gayet iyi bir şekilde çalışmaktadır. Klimalarda karşılaştığımız arızalardan bir tanesi yeteri kadar soğutmama şikâyetidir.

Eğer Alarko marka klimanız yeterli derecede soğutmuyor ise gaz kaçağı söz konusu olabilir. Sistemde dolaşan ve soğutma yapan gaz bir nedenden dolayı sızıyor ise kaçak hızlı bir şekilde bulunmalı ve gerekiyor ise gaz takviyesi yapılmalıdır.

Alarko marka klimanızda performans düşüklüğü yaşarsanız Çayyolu Alarko Servisi çağrı merkezimizi arayarak anında teknik personel göndermekteyiz. Gezici servis araçlarımız ile hızlı bir şekilde hareke ettiğimizden Çankaya sakinlerini hiçbir suretle bekletmiyor ve klimalarındaki sorunu hızlı, garantili bir şekilde ortadan kaldırıyoruz

Çayyolu Alarko Servisi yıllardan beri arıza tespitinde istenilen yani tam sonucu alarak bir çalışma planı oluşturmaktadır. Amaç sistemi çalıştırmak olduğu için özellikle kış mevsiminde aceleci davranmak önemlidir. Kombi Klima Şofben ve Kazan Sistemleriniz için adece gündüz değil geceleri de hizmet alabileceğiniz nöbetçi ekip anında size yardım getirebilir.

Yaptığı işte performansa ve malzeme kalitesine 1 yıl garanti veren güvenilir servis donanımlı ve modern hizmet noktasında gerçekten önemli aşamalar kaydetmiştir. Burada her ne kadar arızalar ortaya çıksa da normal kullanım esnasında sizin de uymanız gereken kurallar var.

Evden çıkarken kesinlikle kapatmayın ve düzenli olarak kontrol gerçekleştirin. Ben petekler düzenli bir şekilde ısınmıyorsa tesisatta bir sorun olduğuna işaret olabilir. Sorunları gideren yeni çözümler üreten Çayyolu Alarko Servisi kombi ve doğalgaz sisteminin gerçekten güvenilen hizmet adresi olarak herkese yardımcı oluyor.

Güleryüzlü yaklaşımları ve empati konusundaki bilgi sahibi tavırlarıyla elemanların sizinle kuracağı iletişim gerçekten verimli ve olumlu olacaktır.Güvenlik ve sağlık ve kullanım için önce doğru servisi bulup iletişim kurmanız büyük önem taşımaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!