Çayyolu Altus Servisi

Çayyolu Altus servisi sayesinde buzdolabınızdaki aşırı dondurma problemini hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Buzdolaplarında aşırı dondurma problemi ısıtıcıların bozulması ile meydana gelmektedir.

Çayyolu Altus servisi profesyonel ekibi ile iletişime geçerek arızalı ısıtıcınızın onarılmasını ya da değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Kadınların en sevdiği makinelerden olan bulaşık makineleri konusunda da Çayyolu Altus servisi ile iletişime geçerek her türlü bakım ve onarım işlemi yaptırabilirsiniz.

Sizler için Altusmarkalı bulaşık makinelerinde sertifikalı eğitim almış olan uzman Çayyolu Altus servisi kadromuz aynı zamanda parça değişimi de sağlamaktadır.

Parça değişimleri sırasında tamamıyla orijinal parçalar kullanılmaktadır. Parça değişimi hizmetinde bulaşık makinenizin iş yerinde ya da evinizde kontrolü yapılır.

Eğer atölyeye gitmesi gerekiyorsa onayınız alınır ve atölyeye götürülen makineniz en kısa süre içinde tamir edilip tarafınıza tekrar gönderilir.

Her evin olmasa olmazı haline gelmiş klima cihazlarının bakım, tamir, montaj, temizlik, parça değişimi gibi işlemlerini de kolaylıkla Çayyolu Altus servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda klima cihazlarında yapılması gereken en önemli bakımlardan biri filtre temizliğidir.

Klima filtreleri toz ve kiri tutarak klimanızın çok daha uzun süreli ve sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır. Bu sebeple rutin aralıklar ile klima filtre temizliği yapılmalıdır. Çayyolu Altus servisi aracılığı ile profesyonel bir şekilde klimanızın filtre temizliğini kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Sizler için profesyonel bir şekilde hizmet veren bu servise çağrı merkezi ve mail adresi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Yaz aylarının kurtarıcısı olarak görülen Altusklimaların kullanımı oldukça basittir. Klimalarda sık yaşanan problemlerden biri olan kompresörün aşırı ısınması durumunda klimanız çalışmayı otomatik olarak durduracaktır. Bu gibi durumlarda Çayyolu Altus servisi ile iletişime geçerek kompresörün arızasının tespit edilip tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Her evde bulunan çamaşır makinesi açma kapama düğmelerinin bozulması ana karta bağlı olan potlarda yada bağlantıda kırılma olduğu anlamına gelmektedir. Bu gibi durumlarda Çayyolu Altus servisi ile hemen iletişime geçerek bağlantının onarılmasını sağlayabilirsiniz. 7-24 hizmet vermekte olan Çayyolu Altus servisi ile çağrı merkezimiz ya da mail adresimiz üzerinden rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Çayyolu Altus servisi aynı zamanda ani su ısıtıcısı olan şofben cihazlarının tamiratı konusunda da uzman bir kadroya sahiptir. Altus markalı şofbenlerinizin tamiri ve bakımı için sertifikalı eğitim almış olan uzman kadromuz şofbeninizde oluşabilecek her türlü problem için bilinçli bir şekilde müdahale etmektedir.

Aynı zamanda sadece şofben değil, televizyonlarınızda da gönül rahatlığı ile bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Televizyonlarınızda; kumanda ile açılmaması, ya da açıkken kendi kendine kapanması gibi durumlar yaşanabilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda televizyon elle açılması ya da bilinçsiz bir şekilde tamir edilmesi son derece yanlıştır.

Çayyolu Altus servisi ile iletişime geçerek televizyonunuzun elektronik test cihazları ile kontrol edilmesini ve problemin kolaylıkla en doğru çözüm yöntemleri ile çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!