Çayyolu Arçelik Servisi

Çayyolu Arçelik Servisi, en çok tercih edilen kombi, beyaz eşyaklimaşofbentelevizyon markalarından birisi olan Arçelik ürünleri ile geniş bir kesim tarafından tercih edilmektedir.

Elbette bu denli popüler bir markanın kapsamlı bir de servisi olmalıdır. Arçelik yıllardır ülkemizde evlerde, işyerlerinde günlük ihtiyaçları karşılama büyük bir başarı yakalamıştır.

Kullanıcılardan her daim tam puan Arçelik markası ürünler yeri geldiğinde kapsamlı bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Böyle durumlarda Çayyolu sakinleri için günü her saati hazır bir şekilde beklemekteyiz.

Her ne kadar ürünler kaliteli olsalar da özellikle klima ve şofben gibi cihazların yıllık bakımları aksatılmamalıdır.

Zamanla bu tip cihazlarda pek çok problem ortaya çıkabiliyor. Parça eskimesi, yeterince verimli çalışmama gibi şikâyetler sıklıkla alabiliyoruz. Arızaların yüzde ellisi erken bakımlar neticesinde kontrol altına alınabiliyor.

Erken bakım ile cihazlarınızı olası arızalardan koruduğunuz gibi ayrıca ileride ortaya çıkabilecek sorunlara karşı da önlem almış bulunuyorsunuz.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı gibi hem mutfak hem de banyolarda kullanılan cihazlar her ne kadar dilediğiniz performansta çalışsalar bile ortaya çıkabilecek herhangi bir arıza durumunda uzman desteğine ihtiyacınız olacaktır.

İşte böyle durumlarda gece gündüz demeden Çayyolu Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin tüm bakım onarım taleplerine cevap veriyoruz.

Çamaşır makineleri Arçelik markasının en çok tercih edilen kaliteli ürünlerinden bir tanesidir. Çamaşır makinelerinde tipik bir takım arızalarla karşılaşmanız mümkündür. Arızalar hakkında bir takım bilgiler almanız sizin de ileride işinize yarayabilir.

Örnek vermek gerekirse çamaşır makineniz sıkma esnasında vibrasyon veya hareket etme durumu ortaya çıkarıyor ise amortisörlerde bir arıza söz konusudur. Şayet cihazınızın açma-kapama düğmesi bozulmuş ise ana karta bağlı olan portlarda ya da bağlantıda bir sorun vardır, mutlaka uzmanı tarafından kontrol edilmelidir.

Bu konuda yaşayacağınız problemler için Çayyolu Arçelik Servisi teknisyenimizden destek alabilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde de pek çok önlem alarak cihazlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Örneğin en çok karşılaşabileceğiniz durumlardan bir tanesi bulaşıkların üzerinde leke kalma durumudur. Böyle bir durum var ise yanlış program ayarı yapmış olabilir ya da yanlış tuz markası ya da oranı kullanıyor olabilirsiniz. Cihazınız için doğru tuz kullanımı adına Çayyolu Arçelik Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Bir yıllık servis garantisi verdiğimizden cihazınızda ilk bir senede çıkacak sorunlarda ücretsiz parça değişimi yapmaktayız. İşçilik ücreti dahi talep etmemekteyiz. Bizler için müşteri memnuniyeti daima ön planda gelmektedir.

Mutfaklarda kullanılan Arçelik marka buzdolaplarına karşı da bir takım önlemler alabilirsiniz. Örneğin servis olarak buzdolabının güneş gören yere koyulmaması konusunda müşterilerimizi uyarmaktayız. Ayrıca eğer yemekler hala sıcak haldeyse buzdolabına koymamalısınız.

Buzdolabınızın kapağını açtığınızda ses duruyor ancak kapandığında ses başlıyor ise iç fanlarda bir arıza ya da donma söz konusudur. Bakımı gereklidir. Çayyolu Arçelik Servisi teknisyenlerimizden buzdolabınız için kapsamlı bakım talep edebilirsiniz.

Arçelik marka şofbenler günün 24 saati sıcak su elde etme adına oldukça kullanışlıdır. Şofbeninizde bir takım sorunlar çıktığında arıza kodu olarak cihaz sizleri uyaracaktır.Örneğin karşınıza çıkabilecek arıza tiplerinden bir tanesi şofben çalışırken gelen suyun sıcaklığının yetersiz olmasıdır.

Eğer alev kısık ise dedantörde bir sorun ortaya çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir. Eğer dedantör değişimi gerekiyor ise sizlere orijinal Arçelik yedek parça temin ederek montajını gerçekleştirmekteyiz.

Şayet şofbeniniz hiçbir şekilde çalışmıyor ise şofbeninize gaz gelmiyor olabilir. Doğal gaz bağlantılı kullanıyorsanız doğalgaz hattı ve bağlantılarında bir sorun olabilir. Ayrıca gaz memesi tıkanmış da olabilir. Konu hakkında Çayyolu Arçelik Servisi teknik birimlerimiz sizlere hızla yardımcı olacaktır.

Arçelik markasının bir diğer kullanışlı cihazları hiç şüphesiz televizyonlardır. LCD, LED ve plazma televizyonlar farklı model ve boyutta pek çok kişinin ihtiyacını karşılamaktadır. Televizyonlarda tipik bir takım arızalar karşımıza çıkabiliyor. Müşterilerimizden bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi televizyonu kapattıktan sonra bir daha açılmaması durumudur.

İlk önce televizyonunuzun elektrik ile ilgili tüm bağlantılarını kontrol etmelisiniz. Gerekiyorsa başka bir priz takarak yeniden çalıştırmayı denemelisiniz. Ayrıca ekranın hemen atkında bir açma kapama anahtarının olabildiğini de belirtelim.

Ancak her kontrolü yapmanıza rağmen cihazınızdan bir geri dönüş alamıyorsanız parça ile alakalı bir sorun olabileceğinden herhangi bir müdahalede bulunmadan Çayyolu Arçelik Servisi operasyon merkezimizi arayarak mutlaka uzman desteği talep edin.

Ülkemizde büyük bir çıkış yakalayıp en sevilen markalardan biri olan Arçelik örnek çalışmaları ile beraber her zaman karşımıza çıkmaktadır. Uygun fiyatlı yedek parça hizmet başarısını oldukça geniş bir tabana yaymış olan firmanın çalışmalarından bahsediyoruz.

Saygın servis ağı ve bilinçli personeli ile desteklenen hizmetler bu markanın kalitesini ve performansını gerçekten olumlu bir şekilde etkiliyor.

Çayyolu Arçelik Servisi yardımı alan insanların bu gereklilik karşısında ürün ve hizmet performansını daha yukarılara çıkarttığını görüyoruz. Garanti sürecinin başlaması için elbette ki servis hizmetinin bir zorunluluk olduğunu unutmamak gerek. Beyaz Eşya, televizyon Klima Şofben ve kombi ile ilgili tüm sorunlarınızı merkez servis olarak ekonomik fiyatlarımızla gideriyoruz.

Çok geniş kapsamlı ve bölge hizmeti veren merkez noktalarda pek çok farklı ürün ve hizmetin detaylı tamiri ve bakımı mümkün hale gelmektedir. ISO 9001 standartlarına uygun muazzam bir çalışma altyapısı aynı zamanda TSE belge avantajı ile birlikte tüm müşteriler için bir fırsatın göstergesidir.

Büyük bir dikkatle çalışmalarına devam eden Çayyolu Arçelik Servisi uzman teknisyenler eşliğinde her zaman gören başarısını daha da ön planda tutmaya devam etmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!