Çayyolu Baymak Servisi

Baymak Servisi

Çayyolu Baymak Servisi yeterince verim alamadığınız , sorunlar yaşatan veya yer değişimi için demontaj & montaj yaptırmak istediğiniz Baymak markası taşıyan cihazlarınız için tamir bakım montaj ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Ayrı ayrı oluşturarak görev verdiğimiz klima kombi şofben ve kazan sistemleri bakım onarım montaj ve tamir birimimiz konusunu en iyi kavramış ve eğitilmiş ustalardan oluşmaktadır. Çayyolu Baymak Servisi hiç bir işini şans faktörünü kullanarak takipetmez , sonuçlandırmaz. 

Teknik becerileri zirvede olan Baymak çalışanları, üzerlerine düşen görevin bilincinde olan ve bu sorumluluğu sonuna kadar üzerine alan bir organizasyon içerisindedir. Takım ruhu ile çalışan personellerimiz birlik ve beraberliğin önemini kavrayarak el birliği yapmışlardır..

Çayyolu baymak Servisi gerek tamir , gerekse bakım işlemleri mutlaka olumlu ve kesin netice alacak şekilde sonlandırılır, hiç bir işimiz yarım bırakılmaz. Baymak markalı kombi şofben klima hidrofor gibi yaşam standartlarımızı yükselten cihazları kullanıyor ve sıklıkla olmasa da problem yaşıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. 

Çayyolu Baymak Servisi kayıt açtırarak servis çağırıp tamir ettirmek istediğiniz ürününüze ilk müdahaleyi yapmadan hemen önce sizden ön bilgi alır. Şikayetinizi dikkatlice dinleyerek zihninde, olasılıkları ve nereye müdahale etmesi gerektiğini şekillendirir. Daha sonra arızayı tespit eder ve olası masrafınız ve yapılması gerekenler hakkında sizi bilgilendirir.

Onay vermeniz halinde de çalışma başlatarak mümkün olan en kısa süreçte işine noktayı koyar. Çayyolu Baymak Servisi işlemlerini fabrika üretimi olan ve kesinlikle orjinal parçalarla yapmaktadır. Kazan ve brulör sistemleriniz için görev yapan personellerimiz bakım ve onarım haricinde baca gazı analizinizi de son model cihazlarla ölçerek yapmaktadır

Sadece kombi şofben ve kazanlarınız için değil klima cihazlarınız için de Çayyolu Baymak Servisi ile iiletişime geçerek servis desteğimizi alabilirsiniz. Bakım işlemlerinizi veya montaj işlerinizi profesyonelce yaptıracağınız çalışanlarımız sizlere ekonomik işlem garantisi de veriyor. Uygun yer seçimi , nakil, parça değişimi , malzeme temini gibi işleriniz için mutlaka Çayyolu Baymak Servisi ile iletişime geçerek randevu talebinde bulununuz.

Baymak markasına yaraşır ve kaliteli müdahalelerimizden sizler de kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey yukarıdaki telefonlarımızı arayarak merkezimizden randevu almaktır

Çayyolu Baymak Servisi, ısınmak, sıcak su almak herkesin hakkıdır. Hele ki bunu kesintisiz bir şekilde almak mutlaka gerekir. Bizlere ihtiyacımız olan şeyleri veren cihazlara iyi baktığımız sürece elbette herhangi bir sorun yaşamadan hem sıcak su hem ısınma rahatlıkla karşılanabilmektedir.

Kombi, şofben, kazan ve klimalar bizlerin hem evlerde hem de işyerlerimizde büyük bir ihtiyacı gideren cihazlardır. Bu anlamda baktığımızda Baymak, ülkemizde bu tür cihazlar konusunda en sık tercih edilen markalardan bir tanesi olmaktadır. Baymak marka cihaz kullanan Çayyolu sakinleri ise karşılaştıkları pek çok arıza durumunda bizleri arayarak profesyonel destek istemektedir.

Isıtma ve soğutma sistemleri ortamı iklimlendirme adına oldukça kullanışlı cihazlardır. Yıllık bakımları aksatılmadığı sürece cihazlarınızdan tam verim almanız da mümkün olur. Firma olarak müşterilerimize yılda iki defa cihazlarına bakım yaptırmalarını öneriyoruz. Böylelikle yıl içerisinde olumsuz bir durumla karşılaşmıyorlar.

Bu bakımlar esnasında cihazınızın tüm parçaları kontrolden geçerek performans testi de yapılmaktadır. Eğer en ufak bir sorun dahi varsa bunu öncende tespit ediyor ve gerekli teçhizatlarımız ile onarımını gerçekleştiriyoruz. Çayyolu Baymak Servisi teknik birimlerimiz bu konuda Çayyolu sakinlerine günün 24 saati destek sağlamaktadır.

Baymak kombileri kullanırken karşınıza bir takım arızalar çıkabilir. Bu arızaların ne olduğunu arıza kodları ile anlamanız mümkündür. Karşımıza çıkan arızalardan bir tanesi diferansiyel hava basınç anahtarı kısa devre sorunudur. Bu arıza protestatla ilgili olabileceği gibi elektronik kartla ilgili de olabilir. Fan motorunun da kontrol edilmesi bakımlar kapsamında gerçekleştirilmelidir. Arızanın kaynağı bulunarak hızlı ve garantili bir şekilde Çayyolu Baymak Servisi ekiplerimiz tarafından onarılacaktır.

Baymak markasının ortamı iklimlendirmek, hem sıcak hem de soğuk hava ihtiyacını karşılamak adına kullanılan cihazları klimalar birbirinden farklı modelde sunulmaktadır. Klimalarda da pek çok arıza çeşidi ile karşılaşabiliyoruz. Klimanın en temel görevi olan hava üfleme işlemi gerçekleşmiyorsa nedenine bakmak gerekecektir.

Öncelikle klimanız çalışıyor ancak hava üflemiyor ise soğutucu seviyesini kontrol etmeniz gerekir. Soğutucu akışkan gazın cihazınızdan bir şekilde sızma ihtimali söz konusu olabilir. Klima gazı sızıyor ise hızla bulunup önlenmelidir. Ayrıca gerektiği takdirde gaz takviyesi de yapılmalıdır. Baymak klimanız için gerekli tüm bakımlar Çayyolu Baymak Servisi klima bakım onarım birimlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Günün her saati Baymak marka cihazlarınızda ortaya çıkabilecek sorunlar için Çayyolu Baymak Servisi irtibat numaramızdan ya da online olarak web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Yıllık bakımlardan parça değişimine, taşıma ve montaj işlemlerine kadar aklınıza gelebilecek tüm işlemler alanında uzman teknisyenlerimiz ile güvenli bir şekilde yapılmaktadır.